ETELÄ-SUOMEN ALUEMESTARUUSKILPAILUT , MÄNTSÄLÄN MONITOIMITALO , 24. - 25.01.2004



Ilmakivääri
     Y
1. Joni Röman 589
2. Jarmo Perttunen 587
3. Henrik Tiainen 581 ... suorituksia yhteensä 13
     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y20
1. Tomi Huuhka 578
2. Glen Eklund 567 ... suorituksia yhteensä 2
     Y17
1. Toni Kokkinen 538
2. Antti Kukkola 538
3. Ilari Tarvainen 485 ... suorituksia yhteensä 3
     Y15
1. Bo Liljeberg 359
2. Markus Nyholm 281 ... suorituksia yhteensä 2
     Y50
1. Ralf Westerlund 379
2. Alpo Veijalainen 373
3. Matti J. Mikkola 373 ... suorituksia yhteensä 13
     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Silmu Kuisma 379
2. Paavo Pyykkönen 370
3. Sergei Tretjakov 369 ... suorituksia yhteensä 9
     Y70
1. Kaarlo Simonen 362
2. Ossi Snell 337
3. Allan Alm 315 ... suorituksia yhteensä 4
     N
1. Hilkka Järvinen 387
2. Heini Syyrilä 386 ... suorituksia yhteensä 2
     N20
1. Martina Nyholm 384 ... suorituksia yhteensä 1
     N17
1. Emilia Råstedt 344 ... suorituksia yhteensä 1
     T14
1. Bo Liljeberg 273
2. Juho Hakola 264
3. Henri Lillqvist 261 ... suorituksia yhteensä 7
     T14 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     T12V
1. Petra Liljeberg 190
2. Robin Stenström 177
3. Daniel Norströn 175 ... suorituksia yhteensä 6
     T12V joukkueet , ( yhteensä 1 )

     T10
1. Joni Stenström 199
2. Jan Liljeberg 199
3. Daniel Ekholm 199 ... suorituksia yhteensä 7
     T10 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     T8
1. Linda Arokari 171 ... suorituksia yhteensä 1

Ilmapistooli
     Y
1. Tarmo Kinnunen 576
2. Rauno Hartikainen 570
3. Pekka Vepsäläinen 569 ... suorituksia yhteensä 24
     Y joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y20
1. Timo Kokkonen 530 ... suorituksia yhteensä 1
     Y17
1. Markus Markkanen 498
2. Mika Himmanen 491
3. Roy Wirtanen 434 ... suorituksia yhteensä 3
     Y15
1. Ville Kukkola 363
2. Kristoffer Ingelin 333
3. Stefan Johansson 312 ... suorituksia yhteensä 3
     Y50
1. Reijo Ollinmäki 383
2. Ahti Niskanen 379
3. Raimo Laine 374 ... suorituksia yhteensä 20
     Y50 joukkueet , ( yhteensä 7 )

     Y60
1. Jorma Niemi 374
2. Antti Huhtio 370
3. Matti Nurminen 367 ... suorituksia yhteensä 17
     Y70
1. Kaj Kangas 358
2. Usko Mettiäinen 357
3. Pekka Varamaa 353 ... suorituksia yhteensä 10
     N
1. Jaana Salo 386
2. Nina Järvinen 374
3. Paula Viitasaari 368 ... suorituksia yhteensä 7
     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N50
1. Leila Semi 341
2. Eeva Närhi 340
3. Raija Toivonen 340 ... suorituksia yhteensä 4
     T14
1. Tobias Lindgren 256
2. Terry Wikholm 250
3. Joel Anttila 241 ... suorituksia yhteensä 4
     T14 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     T12V
1. Therese Lindgren 179
2. Eemeli Annala 158
3. Mirva Laitinen 158 ... suorituksia yhteensä 4
     T10
1. Juha Kaasinen 189 ... suorituksia yhteensä 1


Updated 25.1.2004 19:44 / DS Ranking System