SM-karsinta / EM-näyttökilpailu , Urheilutalo, Pieksämäki , 31.01 - 01.02.2004



Ilmakivääri
     Y
1. Henri Häkkinen (593+102,4) 695,4
2. Juho Jussila (593+98,6) 691,6
3. Antti Puhakka (588+99,8) 687,8 ... suorituksia yhteensä 27
     Y20
1. Henri Lahtinen (576+101,7) 677,7
2. Anssi Sinkkonen (575+99,8) 674,8
3. Jouni Jokinen (577+95,2) 672,2 ... suorituksia yhteensä 12
     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Henri Lahtinen 575
2. Sami Keisu 570
3. Olli Ruokolainen 568 ... suorituksia yhteensä 9
     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Niko Matilainen 353
2. Harri Kettunen 348
3. Juuso Pekurinen 344 ... suorituksia yhteensä 8
     Y50
1. Kari Hallila 375
2. Kalle Hämäläinen 363
3. Ulf Friberg 352 ... suorituksia yhteensä 4
     Y60
1. Reino Manner 364
2. Mikko Puhakka 362
3. Juhani Sipilä 361 ... suorituksia yhteensä 9
     Y60 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y70
1. Risto Nousiainen 323 ... suorituksia yhteensä 1
     N
1. Hanna Etula (396+100,7) 496,7
2. Marjo Yli-Kiikka (393+102,3) 495,3
3. Hanna Pitkänen (390+103) 493,0 ... suorituksia yhteensä 8
     N20
1. Hanna Pitkänen (391+102,5) 493,5
2. Pauliina Frilander (386+98,8) 484,8
3. Maria Takala (381+97,1) 478,1 ... suorituksia yhteensä 5
     N17
1. Pauliina Frilander 384
2. Asta Mustonen 378
3. Hilda Westersund 371 ... suorituksia yhteensä 6
     N17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N15
1. Taina Ruokolainen 345 ... suorituksia yhteensä 1
     LK2
1. Kalevi Kaipainen 597
2. Juha-Pekka Saarimaa 588 ... suorituksia yhteensä 2
     LK1
1. Tapani Meriläinen 593
2. Antti Tuhkanen 583 ... suorituksia yhteensä 2

Ilmapistooli
     Y
1. Jyrki Turja (579+99,1) 678,1
2. Teemu Lahti (575+100) 675,0
3. Lauri Lauste (575+97,3) 672,3 ... suorituksia yhteensä 39
     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Teijo Kimpimäki (563+96,8) 659,8
2. Jari Sievälä (552+94,2) 646,2
3. Ville Peltoniemi (545+90,4) 635,4 ... suorituksia yhteensä 3
     Y17
1. Jesse Peltomäki 552
2. Antti Heimonen 518 ... suorituksia yhteensä 2
     Y15
1. Taina Ruokolainen 345
2. Petteri Brola 342
3. Kristoffer Ingelin 338 ... suorituksia yhteensä 6
     Y15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Kari Puoma-Korvela 375
2. Heikki Lipsanen 375
3. Raimo Lusenius 372 ... suorituksia yhteensä 21
     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Esko Kainulainen 362
2. Reijo Hietanen 361
3. Antti Weijo 358 ... suorituksia yhteensä 9
     Y70
1. Pertti Kauppinen 350
2. Matti Ilves 336
3. Heikki Eskelinen 332 ... suorituksia yhteensä 4
     N
1. Ritva Karri (374+96,7) 470,7
2. Eeva Vilander (370+98,2) 468,2
3. Mirja Nevansuu (364+95) 459,0 ... suorituksia yhteensä 6
     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Mira Nevansuu (385+94,1) 479,1
2. Helene Källi (349+95,3) 444,3
3. Anne Kallioniemi (350+92,9) 442,9 ... suorituksia yhteensä 4
     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N17
1. Pia Juhala 338
2. Elise Källi 321
3. Taina Ruokolainen 321 ... suorituksia yhteensä 3
     N15
1. Anette Källi 351
2. Anna Rissanen 290 ... suorituksia yhteensä 2
     N50
1. Sirkka Ylistö 366 ... suorituksia yhteensä 1


Updated 1.2.2004 18:39 / DS Ranking System