III Sepon kisat
17.-18.4.2004
Turku


Pienoiskivääri makuu 60 ls sarja Y:
1) Jouko Forsten SA 594, 2) Joni Röman RS 594, 3) Esko Pentikäinen TSA 587, 4) Veikko Palsamäki HaaAS 579.

Pienoiskivääri makuu 60 ls sarja Y20:
1) Tomi Huuhka PAS 564, 2) Mikael Lindgren K-UAS 522.

Pienoiskivääri makuu 60 ls sarja Y17:
1) Olli Ruokolainen HlAS 572.

Pienoiskivääri makuu 60 ls sarja Y50:
1) Jarmo Engblom TSA 589, 2) Erkki Pekkala HaaAS 584, 3) Jorma Koski SaSA 579, 4) Tapani Meriläinen IlomA 579, 5) Jorma Uusitorppa SaSA 577, 6) Matti Koivusalo TSA 575.

Pienoiskivääri makuu 60 ls sarja Y60:
1) Olavi Sjöbeg TSA 586, 2) Raimo Tuomela SsA 585, 3) Reima Perttula RSA 582, 4) Kauko Kaartinen RS 578, 5) Johan Elfving L-75 570, 6) Jussi Ruohonen SMY 570, 7) Olavi Korkiakangas TSA 554, 8) Antti Tuhkanen KitA 496.

Urheilukivääri makuu 60 ls sarja N50:
1) Sirkka-Liisa Collin Rihla 558.

Isopistooli sarja Y:
1) Pekka Keskinen TSA 577, 2) Keimo Korpioksa SäSA 573, 3) Kenneth Mariani-Cerati ESF 566, 4) Ismo Mäntysalo V-SA 563, 5) Jari Nieminen TIPSC 542, 6) Pär Landor TSA 514.

Isopistooli sarja Y50:
1) Hannu Hilden RS 555, 2) Pekka Kähkönen TSA 543, 3) Martti Martelius V-SA 538, 4) Esko Tähtinen V-SA 527, 5) Pekka Santanen SA 509.

Isopistooli sarja Y60:
1) Paavo Pohjonen HanA 545, 2) Erkki Mauno TSA 531, 3) Toivo Aho HanA 523, 4) Raimo Novari TSA 522, 5) Kurt Wallden TSA 515.

Isopistooli sarja Y70:
1) Kalevi Terkola SaSA 497.

Pienoispistooli sarja Y:
1) Pekka Keskinen TSA 582, 2) Keimo Korpioksa SäSA 575, 3) Ismo Mäntysalo V-SA 568, 4) Ville Leskinen LAS 567, 5) Jari Nieminen TIPSC 567, 6) Kenneth Mariani-Cerati ESF 566, 7) Seppo Jolkkonen KontU 558, 8) Mikko Ehrlund TSA 551, 9) Mika Liimatainen LehA 514, 10) Jari Mölsä V-SA 491.

Pienoispistooli sarja Y15:
1) Kristoffer Ingelin RS 366.

Pienoispistooli sarja Y50:
1) Tapio Kaitila V-SA 576, 2) Lasse Mariani-Cerati ESF 572, 3) Martti Martelius V-SA 549, 4) Hannu Hilden RS 549, 5) Pekka Santanen SA 542, 6) Pekka Kähkönen TSA 535, 7) Esko Tähtinen V-SA 526.

Pienoispistooli sarja Y60:
1) Toivo Aho HanA 555, 2) Aulis Kurronen V-SA 544, 3) Kurt Wallden TSA 542, 4) Paavo Pohjonen HanA 542, 5) Erkki Mauno TSA 541, 6) Raimo Novari TSA 513, 7) Keijo Himberg V-SA 502.

Pienoispistooli sarja Y70:
1) Usko Mettiäinen SMY 527, 2) Kalevi Terkola SaSA 519, 3) Pertti Suovanen TSA 513.

Urheilupistooli sarja Y20:
1) Rami Viljamaa TSA 563.

Urheilupistooli sarja N:
1) Jaana Salo PAS 570, 2) Mirva Metsälä TSA 548, 3) Päivi Mariani-Cerati ESF 541, 4) Karoliina Keskitalo SaSA 538.