SFS mestaruuskilpailut
19-20.6.2004
Sipoo


Villikarju normaalijuoksut sarja N:
1) Tiina Aalto ESF 502, 2) Tove Holmström RS 480, 3) Ann-Britt Harberg ÅSSF 442.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y:
1) Marcus Bäckman RS 571, 2) Henrik Holmberg RS 569, 3) Seppo Koskela BSPA 566, 4) Tapani Koskela BSPA 562, 5) Ted Holmström ÅSSF 560, 6) Jouni Sonntag BSPA 553, 7) Mikael Flinck RS 550, 8) Jan Malmberg ÅSSF 546, 9) Thomas Hägglund KoSF 529, 10) Tom Sved SSG 528, 11) Anders Långell NSK 526, 12) Lars Lundberg ÅSSF 521, 13) Tobias Back KoSF 497, 14) Lauri Holm BSPA 480, 15) Peter Stjernberg SSG 425.

Villikarju normaalijuoksut joukkue, sarja Y:
1) Raseborgs Skyttar 1690, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 1681, 3) Ålands Sportskytteförening 1627.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y17:
1) Mårten Westerlund RS 517, 2) Daniel Hindersson RS 495, 3) Teemu Kandelin BSPA 457, 4) Mats Nydahl KoSF 444.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y20:
1) Tarmo Koskela BSPA 582, 2) Staffan Holmström RS 576, 3) Tuomas Kandelin BSPA 536.

Villikarju normaalijuoksut joukkue, sarja Y20:
1) Raseborgs Skyttar 1588, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 1575.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y50:
1) Jouko Mutka RS 379, 2) Anders Holmberg RS 350, 3) Håkan Lindroos ÅSSF 345, 4) Bror Skogster BSPA 330, 5) Sven Holmberg RS 329, 6) Bengt Lindberg NSK 328, 7) Erkki Mäkiniemi BSPA 327, 8) Lars-Erik Backman SSG 318, 9) Ralf Lindholm ÅSSF 315, 10) Bjarne Nordberg ÅSSF 306.

Villikarju normaalijuoksut joukkue, sarja Y50:
1) Raseborgs Skyttar 1058, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 1029, 3) Ålands Sportskytteförening 985, 4) Sibbo Skyttegille 965.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y60:
1) Samuli Sarviharju BSPA 361 SFS ennätys, 2) Håkan Mansner BSPA 338, 3) Torolf Stjernberg SSG 335, 4) Karl-Magnus Trygg SSG 312, 5) Tauno Kupiainen BSPA 304, 6) Brage Ketola NSK 279, 7) Göran Holmström RS 274, 8) Boris Stjernberg BSPA 225.

Villikarju normaalijuoksut sarja Y70:
1) Jens Harberg ÅSSF 325, 2) Lasse Sandberg ÅSSF 320, 3) Erkki Huhtaniitty BSPA 319, 4) Helge Forsman KoSF 262.

Villikarju sekajuoksut sarja N:
1) Tiina Aalto ESF 346, 2) Tove Holmström RS 308, 3) Ann-Britt Harberg ÅSSF 280.

Villikarju sekajuoksut sarja Y:
1) Marcus Bäckman RS 382, 2) Henrik Holmberg RS 380, 3) Tapani Koskela BSPA 379, 4) Jouni Sonntag BSPA 369, 5) Seppo Koskela BSPA 366, 6) Ted Holmström ÅSSF 361, 7) Thomas Hägglund KoSF 360, 8) Jan Malmberg ÅSSF 359, 9) Lars Lundberg ÅSSF 358, 10) Mikael Flinck RS 354, 11) Anders Långell NSK 352, 12) Tobias Back KoSF 349, 13) Tom Sved SSG 344, 14) Lauri Holm BSPA 322, 15) Peter Stjernberg SSG 264.

Villikarju sekajuoksut joukkue, sarja Y:
1) Raseborgs Skyttar 1116, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 1114, 3) Ålands Sportskytteförening 1078, 4) Korsnäs Skytteförening 989.

Villikarju sekajuoksut sarja Y17:
1) Daniel Hindersson RS 343, 2) Mårten Westerlund RS 341, 3) Mats Nydahl KoSF 280.

Villikarju sekajuoksut sarja Y20:
1) Staffan Holmström RS 383, 2) Tarmo Koskela BSPA 378, 3) Tuomas Kandelin BSPA 366.

Villikarju sekajuoksut joukkue, sarja Y20:
1) Raseborgs Skyttar 1067.

Villikarju sekajuoksut sarja Y50:
1) Jouko Mutka RS 377, 2) Anders Holmberg RS 370, 3) Erkki Mäkiniemi BSPA 348, 4) Håkan Lindroos ÅSSF 345, 5) Bror Skogster BSPA 322, 6) Ralf Lindholm ÅSSF 319, 7) Lars-Erik Backman SSG 315, 8) Sven Holmberg RS 307, 9) Bengt Lindberg NSK 306, 10) Bjarne Nordberg ÅSSF 304.

Villikarju sekajuoksut joukkue, sarja Y50:
1) Raseborgs Skyttar 1054, 2) Ålands Sportskytteförening 991, 3) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 964, 4) Sibbo Skyttegille 934.

Villikarju sekajuoksut sarja Y60:
1) Håkan Mansner BSPA 328, 2) Torolf Stjernberg SSG 323, 3) Samuli Sarviharju BSPA 314, 4) Karl-Magnus Trygg SSG 296, 5) Tauno Kupiainen BSPA 280, 6) Brage Ketola NSK 203, 7) Boris Stjernberg BSPA 181.

Villikarju sekajuoksut sarja Y70:
1) Lasse Sandberg ÅSSF 339 SFS ennätys, 2) Jens Harberg ÅSSF 307, 3) Helge Forsman KoSF 271, 4) Erkki Huhtaniitty BSPA 270.

Hirvi kertalaukaukset sarja N:
1) Tove Holmström RS 361, 2) Ann-Britt Harberg ÅSSF 275.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y:
1) Henrik Holmberg RS 389 SFS ennätys, 2) Seppo Koskela BSPA 378, 3) Tapani Koskela BSPA 369, 4) Ted Holmström ÅSSF 366, 5) Mikael Flinck RS 359, 6) Thomas Hägglund KoSF 349, 7) Jan Malmberg ÅSSF 348, 8) Lars Lundberg ÅSSF 348, 9) Jouni Sonntag BSPA 348, 10) Tom Sved SSG 344, 11) Tobias Back KoSF 334, 12) Anders Långell NSK 315, 13) Lauri Holm BSPA 251.

Hirvi kertalaukaukset joukkue, sarja Y:
1) Raseborgs Skyttar 551, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 548, 3) Ålands Sportskytteförening 521, 4) Korsnäs Skytteförening 496.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y17:
1) Mårten Westerlund RS 335, 2) Teemu Kandelin BSPA 312, 3) Mats Granqvist KoSF 302, 4) Daniel Hindersson RS 294, 5) Mats Nydahl KoSF 215.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y20:
1) Staffan Holmström RS 378, 2) Tarmo Koskela BSPA 370, 3) Tuomas Kandelin BSPA 319.

Hirvi kertalaukaukset joukkue, sarja Y20:
1) Raseborgs Skyttar 489, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 483.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y50:
1) Håkan Lindroos ÅSSF 363, 2) Jouko Mutka RS 362/91, 3) Anders Holmberg RS 362/81, 4) Bror Skogster BSPA 332, 5) Erkki Mäkiniemi BSPA 327, 6) Sven Holmberg RS 295, 7) Lars-Erik Backman SSG 274, 8) Bjarne Nordberg ÅSSF 269, 9) Bengt Lindberg NSK 267, 10) Ralf Lindholm ÅSSF 247.

Hirvi kertalaukaukset joukkue, sarja Y50:
1) Raseborgs Skyttar 503, 2) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 486, 3) Ålands Sportskytteförening 468, 4) Sibbo Skyttegille 437.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y60:
1) Göran Holmström RS 331, 2) Håkan Mansner BSPA 326, 3) Samuli Sarviharju BSPA 317, 4) Tauno Kupiainen BSPA 315, 5) Torolf Stjernberg SSG 300, 6) Karl-Magnus Trygg SSG 295, 7) Brage Ketola NSK 275, 8) Boris Stjernberg BSPA 211.

Hirvi kertalaukaukset sarja Y70:
1) Lasse Sandberg ÅSSF 301, 2) Erkki Huhtaniitty BSPA 284, 3) Jens Harberg ÅSSF 262, 4) Helge Forsman KoSF 245.

Hirvi parilaukaukset sarja Y:
1) Henrik Holmberg RS 369, 2) Staffan Holmström RS 367, 3) Tapani Koskela BSPA 351, 4) Ted Holmström ÅSSF 350, 5) Mikael Flinck RS 350, 6) Seppo Koskela BSPA 344, 7) Tom Sved SSG 342, 8) Tarmo Koskela BSPA 338, 9) Jan Malmberg ÅSSF 336, 10) Lars Lundberg ÅSSF 327, 11) Tobias Back KoSF 322, 12) Tuomas Kandelin BSPA 296, 13) Jouni Sonntag BSPA 289, 14) Lauri Holm BSPA 276, 15) Anders Långell NSK 265.

Hirvi parilaukaukset joukkue, sarja Y:
1) Raseborgs Skyttar 555, 2) Ålands Sportskytteförening 522, 3) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 512, 4) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 399.

Hirvi parilaukaukset sarja Y50:
1) Jouko Mutka RS 360 SFS ennätys, 2) Anders Holmberg RS 338, 3) Håkan Lindroos ÅSSF 324, 4) Erkki Mäkiniemi BSPA 298, 5) Sven Holmberg RS 294, 6) Bjarne Nordberg ÅSSF 263, 7) Bror Skogster BSPA 259, 8) Lars-Erik Backman SSG 252, 9) Ralf Lindholm ÅSSF 209.

Hirvi parilaukaukset joukkue, sarja Y50:
1) Raseborgs Skyttar 516, 2) Ålands Sportskytteförening 442, 3) Borgå Skyttar-Porvoon Ampujat 441, 4) Sibbo Skyttegille 370.

Hirvi parilaukaukset sarja Y60:
1) Samuli Sarviharju BSPA 345 SFS ennätys, 2) Tauno Kupiainen BSPA 299, 3) Håkan Mansner BSPA 278, 4) Karl-Magnus Trygg SSG 257, 5) Torolf Stjernberg SSG 221, 6) Boris Stjernberg BSPA 215.

Hirvi parilaukaukset sarja Y70:
1) Jens Harberg ÅSSF 295, 2) Erkki Huhtaniitty BSPA 236.