Marraskuun kilpailut
27.11.2004
Oulu


Ilmakivääri sarja N:
1) Nina Pernu OMAS 367.

Ilmakivääri sarja N50:
1) Sirpa Sammatti ÄSA 350.

Ilmakivääri sarja Y:
1) Kyösti Kurvinen KuuA 574, 2) Hannu-Pekka Hummasti KuuA 565, 3) Mikko Autti OMAS 559, 4) Mikko Taussi OMAS 558, 5) Simo Maijala RaaA 519.

Ilmakivääri sarja Y20:
1) Timo Tolonen SoA 537.

Ilmakivääri sarja Y50:
1) Reijo Huotari SoA 370, 2) Matti Korhonen OMAS 367, 3) Antero Rantala OMAS 364.

Ilmakivääri sarja Y60:
1) Kaarlo Mourujärvi RaaA 311.

Ilmakivääri sarja 14VT:
1) Anni Hiltunen PosA 260, 2) Juho Autio OMAS 248, 3) Heikki Hiltunen RaaA 241.

Ilmakivääri sarja T10:
1) Joonas Mattila RaaA 188.

Ilmapistooli sarja N50:
1) Mirja Aho KokMAS 326.

Ilmapistooli sarja Y:
1) Hannu Ryttäri HaaAs 551, 2) Markku Mattila RaaA 551, 3) Pekka Palmu OMAS 548, 4) Jyrki Törmänen OMAS 547, 5) Markku Ylinampa LA 544, 6) Hannu Kantola LA 518, 7) Pekka Hummasti KuuA 518, 8) Veli Juusela HaaAs 502.

Ilmapistooli sarja Y50:
1) Aaro Lahtela TorSA 376, 2) Mauno Granqvist KAMS 370, 3) Timo Salo OMAS 368, 4) Juhani Pekkala OMAS 366, 5) Paavo Hannula YK 363, 6) Arvo Kuusinen OMAS 361, 7) Jaakko Salmenkaita TorSA 360, 8) Matti Rotonen TorSA 357, 9) Rauli Häkkilä NU 356, 9) Matti Kyllönen KAMS 356, 9) Jorma Oikarinen OMAS 356, 12) Reijo Huotari SoA 354, 13) Juhani Hynynen KAMS 351, 14) Pentti Ahola NU 330.

Ilmapistooli sarja Y60:
1) Pentti Vaittinen OMAS 351, 2) Kalevi Hannula OMAS 336, 3) Mauno Hepokangas LA 327, 4) Pekka Kähkönen OMAS 304.

Ilmapistooli sarja Y70:
1) Heikki Eskelinen KAMS 330, 2) Ossi Pohjola OMAS 323, 3) Pentti Vähävihu OMAS 271, 4) Lauri Tuovinen OMAS 247.

Ilmapistooli sarja N20:
1) Mervi Simontaival PoSA 322.

Ilmapistooli sarja 14VT:
1) Laura Simontaival PoSA 240.

Olympiakivääri sarja N:
1) Marianna Mölläri OMAS 314.

Olympiakivääri sarja Y:
1) Arto Luomala KälvTarmo 520, 2) Jari-Pekka Vuoti OMAS 500, 3) Jari Taskinen NuMa 440.

Olympiakivääri sarja Y20:
1) Henri Piri KRM 485.

Olympiakivääri sarja Y50:
1) Onni Joenkaari PoSA 323, 2) Heikki Karppinen RAM 298, 3) Tapio Toratti Kaj.A 273, 4) Markku Simonen OMAS 237.

Olympiakivääri sarja Y60:
1) Antero Rantala OMAS 345, 2) Kauno Ylitalo OMAS 317, 3) Matti Piirto RAM 300, 4) Taisto Pokela OMAS 284.

Olympiakivääri sarja Y70:
1) Armas Luomala KälvTarmo 265.

Olympiakivääri sekajuoksut sarja N:
1) Marianna Mölläri OMAS 301.

Olympiakivääri sekajuoksut sarja Y:
1) Jari-Pekka Vuoti OMAS 350, 2) Jari Taskinen NuMa 287.

Olympiakivääri sekajuoksut sarja Y20:
1) Henri Piri KRM 342.

Olympiakivääri sekajuoksut sarja Y50:
1) Heikki Karppinen RAM 348, 2) Onni Joenkaari PoSA 335, 3) Markku Simonen OMAS 283, 4) Tapio Toratti Kaj.A 275.

Olympiakivääri sekajuoksut sarja Y60:
1) Kauno Ylitalo OMAS 321, 2) Matti Piirto RAM 320, 3) Antero Rantala OMAS 319.