Kultahippujen aluekarsinta
Rovaniemi
29.1.2005
Ilmapistooli
Sarja IT8 (istumatuki, alle 8-vuotta) - aakkosjärjestys
Hyötylä Miikka SodA 87 92 179
Magga Jolanda IvUA 83 94 177
Mäntyniemi Jyri PosA 91 93 184
Rissanen Samuli SodA 92 92 184
Sipola Assi SodA 90 81 171
Sarja IT10 (istumatuki, alle 10-vuotiaat)
1. Kemppainen Ella PosA 96 99 195
2. Rautio Joonas SodA 93 99 192
3. Posio Juho PosA 93 95 188
4. Rissanen Sanna SodA 94 94 188
5. Karasti Eveliina PosA 95 93 188
6. Magga Janrik IvUA 91 93 184
7. Rantala Sanja IvUA 93 91 184
8. Huovinen Ossi IvUA 92 91 183
9. Haataja Hannele IvUA 89 92 181
10. Puolakka Antti SodA 87 92 179
11. Mourujärvi Tuomas PosA 85 90 175
12. Huovinen Rosa IvUA 85 86 171
13. OikarainenJari PosA 82 86 168
13. Kanerva Asko PosA 85 83 168
15. Mourujärvi Henry PosA 83 83 166
16. Mattila Mika PosA 33 72 105
Sarja VT12 (vastapainotuki, alle 12-vuotiaat)
1. Törmänen Nita SodA 86 85 171
2. Haapasaari Joni IvUA 84 78 162
3. Penttinen Antti SodA 73 84 157
4. Hiltunen Jussi-Pekka PosA 79 78 157
5. Sipola Essi SodA 71 83 154
6. Liedes Juho PosA 65 77 142
7. Niemelä Saija PosA 56 64 120
Sarja VT14 (vastapainotuki, alle 14-vuotiaat)
1. Leppänoro Miika IvUA 94 84 88 266
2. Tasala Marko SodA 85 88 91 264
3. Hiltunen Anni PosA 87 84 86 257
4. Remsu Terhi SodA 85 84 84 253
5. Posio Anniina PosA 81 88 79 248
6. Simontaival Laura PosA 80 90 76 246
7. Kuivila Mika SodA 76 76 84 236
8. Syrjä Aleksi SodA 77 75 84 236
9. Jänkälä Tiina SodA 80 77 78 235
9. Huovinen Roni IvUA 78 84 73 235
11. Sipola Paula SodA 66 83 83 232
12. Mourujärvi Jonna PosA 75 67 75 217
13. Määttä Ida PosA 66 62 77 205
14. Kallatsa Mikko SodA 68 74 61 203
15. Lindholm Ville SodA 68 66 64 198
16. Lehtiniemi Topi PosA 56 78 49 183
17. Naumanen Toni PosA 64 53 51 168
18. Määttä Joona IvUA 53 44 56 153
Ilmakivääri
Sarja IT8 (istumatuki, alle 8-vuotiaat) - aakkosjärjestys
Heikkinen Tomi PosA 78 64 142
Hyötylä Miikka SodA 85 85 170
Liedes Siru PosA 86 89 175
Magga Jolanda IvUA 85 88 173
Mäntyniemi Jyri PosA 88 89 177
Rissanen Samuli SodA 71 83 154
Ruokamo Marcus PosA 80 60 140
Sipola Assi SodA 86 86 172
Sarja IT10 (istumatuki, alle 10-vuotiaat)
1. Magga Janrik IvUA 99 96 195
2. Rantala Sanja IvUA 96 98 194
3. Huovinen Ossi IvUA 97 97 194
3. Kotanen Taavi LA 97 97 194
5. Rautio Joonas SodA 96 97 193
6. Rissanen Sanna SodA 99 94 193
7. Kemppainen Ella PosA 94 98 192
8. Haataja Hannele IvUA 94 97 191
8. Posio Juho PosA 94 97 191
10. Kanerva Asko PosA 97 94 191
11. Mourujärvi Henry PosA 91 97 188
12. Huovinen Rosa IvUA 93 93 186
13. Mourujärvi Tuomas PosA 93 92 185
13. OikarainenJari PosA 92 93 185
15. Karasti Eveliina PosA 92 92 184
16. Mattila Mika PosA 90 88 178
17. Lindholm Verneri SodA 88 81 169
18. Anttila Aleksi SodA 83 78 161
Sarja VT12 (vastapainotuki, alle 12-vuotiaat)
1. Törmänen Nita SodA 90 83 173
2. Oikarinen Marika KoiLA 82 87 169
3. Lehtola Suvi-Anna KoiLA 81 87 168
4. Karasti Karoliina PosA 88 79 167
5. Sipola Essi SodA 78 84 162
6. Oikarinen Teemu KoiLA 69 82 151
7. Liedes Juho PosA 52 61 113
8. Pekkala Tero LA 37 41 78
Sarja VT14 (vastapainotuki, alle 14-vuotiaat)
1. Jänkälä Tiina SodA 94 90 89 273
2. Sipola Paula SodA 86 88 94 268
3. Yliaska Aleksi SodA 84 87 93 264
4. Posio Anniina PosA 86 83 94 263
5. Remsu Terhi SodA 88 88 87 263
6. Illikainen Juha-Matti SodA 83 94 86 263
7. Hiltunen Anni PosA 87 87 88 262
8. Huovinen Roni IvUA 90 86 85 261
9. Määttä Joona IvUA 83 90 83 256
10. Kallatsa Mikko SodA 82 87 80 249
11. Mourujärvi Jonna PosA 83 73 88 244
12. Kuivila Mika SodA 67 68 82 217
13. Simontaival Laura PosA 69 71 74 214
14. Outila Erno SodA 54 75 58 187
15. Määttä Ida PosA 57 60 49 166
16. Pitkänen Anssi PosA 45 42 40 127
JOUKKUEKILPAILU - KAATUVAT TAULUT (5 taulua)
Sarja IT8 Osumat Yht. Joukkue
Magga Jolanda IvUA 1   IvUA 2
Mäntyniemi Jyri PosA 2
Ruokamo Marcus PosA 1
Heikkinen Tomi PosA 0

3

PosA
Rissanen Samuli SodA 4
Hyötylä Miikka SodA 3
Sipola Assi SodA 3

10

SodA
Sarja IT10
Huovinen Ossi IvUA 5
Haataja Hannele IvUA 4
Magga Janrik IvUA 4

13

IvUA 1
Rantala Sanja IvUA 3
Huovinen Rosa IvUA 3

7

IvUA 2
Mourujärvi Tuomas PosA 5
Kanerva Asko PosA 4
OikarainenJari PosA 3

12

PosA 1
Posio Juho PosA 3
Karasti Eveliina PosA 2
Mourujärvi Henry PosA 2

7

PosA 2
Kemppainen Ella PosA 1
Rissanen Sanna SodA 4
Rautio Joonas SodA 3
Puolakka Antti SodA 2

9

SodA
Lindholm Verneri SodA 0
Anttila Aleksi SodA 0
Sarja VT12
Lehtola Suvi-Anna KoiLA 2
Oikarinen Teemu KoiLA 1
Oikarinen Marika KoiLA 0

3

KoiLA
Liedes Juho PosA 1
Karasti Karoliina PosA 0    
Törmänen Nita SodA 3
Sipola Essi SodA 2
Penttinen Antti SodA 0

5

SodA
Sarja VT14
Huovinen Roni IvUA 2
Määttä Joona IvUA 1
Leppänoro Miika IvUA 0

3

IvUA
Hiltunen Anni PosA 4
Posio Anniina PosA 4
Simontaival Laura PosA 2

10

PosA 1
Mourujärvi Jonna PosA 1
Määttä Ida PosA 0
Pitkänen Anssi PosA 0

1

PosA 2
Yliaska Aleksi SodA 3
Illikainen Juha-Matti SodA 2
Remsu Terhi SodA 1

6

SodA 1
Kallatsa Mikko SodA 1
Jänkälä Tiina SodA 1
Tasala Marko SodA 1

3

SodA 2
Kuivila Mika SodA 1
Sipola Paula SodA 0
Lindholm Ville SodA 0

1

SodA 3
Syrjä Aleksi SodA 0