ALUEMESTARUUSKILPAILUT , IMATRA , 12. - 13.02.2005



Ilmakivääri
     Y
1. Tomi Mörk 589
2. Juha Peltonen 587
3. Timo Puisto 584 ... suorituksia yhteensä 12

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y20
1. Anssi Sinkkonen 575
2. Miika Pekurinen 559
3. Joni Torniainen 552 ... suorituksia yhteensä 4

     Y17
1. Niko Juhala 541
2. Vesa Luukkonen 538
3. Ville Kohvakka 537 ... suorituksia yhteensä 4

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Niko Huotari 376
2. Ville Närhi 349
3. Pekka Heikkinen 345 ... suorituksia yhteensä 5

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y50
1. Markku Mäyränen 372
2. Göran Labbas 356 ... suorituksia yhteensä 2

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Mauri Heino 370
2. Martti Syrjäoja 354
3. Antero Puhakka 351 ... suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Kari Lahti 337 ... suorituksia yhteensä 1

     HT 14
1. Juho Näivä 293
2. Atte Harmanen 290
3. Tero Torvinen 288 ... suorituksia yhteensä 6

     HT 14 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Sirkka Savukari 371 ... suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Riikka Levänen 365 ... suorituksia yhteensä 1

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N17
1. Pia Juhala 386
2. Ninni Paasonen 381
3. Henna Kärhä 343 ... suorituksia yhteensä 3

     N15
1. Pia Juhala 382
2. Pia Vahvaselkä 336 ... suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Mervi Laito 327 ... suorituksia yhteensä 1

     11-14A
1. Aleksi Montonen 192
2. Jussi Mouhu 191
3. Anton Kokko 187 ... suorituksia yhteensä 7

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 2 )

     VT 14
1. Juuso Pekurinen 274
2. Iiro Rouhiainen 254
3. Niko Torniainen 247 ... suorituksia yhteensä 5

     VT 12
1. Olli Hahl 178
2. Toni Kleimola 170
3. Lassi Partamies 155 ... suorituksia yhteensä 4

     HT 12
1. Mikko-Matti Hulkkonen 197
2. Otto Suuronen 197
3. Tommi Neuvonen 189 ... suorituksia yhteensä 5

     T12H joukkueet , ( yhteensä 1 )

     IT10
1. Niko Kärkkäinen 199
2. Jouni Ritvanen 199
3. Johanna Hahl 196 ... suorituksia yhteensä 11

     IT10 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     IT8
1. Emmi Päykkönen 190
2. Tiia Anttonen 186 ... suorituksia yhteensä 2


Ilmapistooli
     Y
1. Juha Valjus 574
2. Heikki Lipsanen 563
3. Marko Leppä 563 ... suorituksia yhteensä 21

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y20
1. Sami Savolainen 533
2. Antti Tuukkanen 506 ... suorituksia yhteensä 2

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Lauri Kuikka 507 ... suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Heikki Lipsanen 375
2. Heino Pitkäkangas 374
3. Markku Rytkölä 371 ... suorituksia yhteensä 15

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Rauno Kiri 370
2. Paavo Tikkanen 361
3. Ossi Markku 360 ... suorituksia yhteensä 13

     Y60 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y70
1. Leevi Ryhänen 364
2. Kauno Suurnäkki 346
3. Lauri Haimila 345 ... suorituksia yhteensä 6

     N
1. Kirsti Kaaro 374
2. Olga Wolkoff 353 ... suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Anna Strazdina 365 ... suorituksia yhteensä 1

     N17
1. Henna Kärhä 295 ... suorituksia yhteensä 1

     N15
1. Pia Juhala 357 ... suorituksia yhteensä 1

     11-14A
1. Aleksi Montonen 178 ... suorituksia yhteensä 1

     VT14
1. Mikko Huolman 226
2. Kalle Korhola 225
3. Miika Rautio 218 ... suorituksia yhteensä 3

     VT 12
1. Olli Hahl 178
2. Otto Suuronen 173
3. Aatu Toivanen 133 ... suorituksia yhteensä 3

     VT 12 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     IT10
1. Johanna Hahl 189
2. Satu Korhola 186
3. Annuriikka Korhola 180 ... suorituksia yhteensä 4

     IT10 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     IT8
1. Tiia Anttonen 184 ... suorituksia yhteensä 1



Updated 18.2.2005 18:11 / DS Ranking System