AM-Kilpailut, Pohjanmaa

AM-Kilpailut, Pohjanmaa , Jalasjärvi , 12. - 13.02.2005



Ilmakivääri
     Y
1. Pekka Saari 587
2. Henrik Wägar 586
3. Juha Soini 577 ... suorituksia yhteensä 9

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Juha Virtanen 579
2. Ville Rinta-Keturi 575
3. Juhana Toikko 572 ... suorituksia yhteensä 5

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Juha Soini 578
2. Joni Virtanen 574
3. Ville Kuoppala 561 ... suorituksia yhteensä 5

     Y15
1. Janne Koski 376
2. Timo Alatalkkari 352
3. Tuomas Haukkala 348 ... suorituksia yhteensä 8

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y50
1. Markku Niemi 378
2. Sakari Talvitie 354
3. Markku Rintala 351 ... suorituksia yhteensä 5

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Erkki Perälä 372
2. Vilho Kokkonen 359
3. Kalevi Suomu 350 ... suorituksia yhteensä 7

     Y70
1. Arto Pihlava 365
2. Ruben Nylund 318
3. Martti Pöyhölä 304 ... suorituksia yhteensä 6

     N
1. Katja Soini 382
2. Terhi Talja 378
3. Minna Nygård 376 ... suorituksia yhteensä 7

     N20
1. Minna Saarimäki 372
2. Päivi Saarimäki 307 ... suorituksia yhteensä 2

     N17
1. Paula Peltoniemi 378
2. Elina Lehtomäki 354
3. Jenni Viitala 349 ... suorituksia yhteensä 4

     N15
1. Katja Soini 373
2. Elina Leppäranta 371
3. Satu Luoma 371 ... suorituksia yhteensä 11

     N15 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N50
1. Sirpa Sammatti 351 ... suorituksia yhteensä 1


Ilmapistooli
     Y
1. Per Erik Gammelgård 575
2. Jyrki Pitkäranta 572
3. Eero Laitila 567 ... suorituksia yhteensä 31

     Y joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y20
1. Jaakko Räsänen 551
2. Ville Peltoniemi 531
3. Juhani Lepistö 531 ... suorituksia yhteensä 6

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Jesse Peltomäki 551
2. Mika Laikola 546
3. Henri Rutanen 546 ... suorituksia yhteensä 7

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Juha Pennanen 349
2. Aleksi Vasu 347
3. Aki Rantakangas 324 ... suorituksia yhteensä 7

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y50
1. Markku Kujala 367
2. Erkki Nygård 363
3. Olavi Iso-Oja 360 ... suorituksia yhteensä 11

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y60
1. Bengt Kamis 369
2. Jorma Jussila 364
3. Tauno Pihlajamäki 360 ... suorituksia yhteensä 16

     Y70
1. Sulevi Salmi 355
2. Esko Fält 328
3. Rauno Korpi-Kokko 318 ... suorituksia yhteensä 3

     N
1. Mirja Nevansuu 368
2. Helena Peltoniemi 340
3. Sari Riutta 322 ... suorituksia yhteensä 4

     N20
1. Helene Källi 372
2. Anne Kallioniemi 364
3. Henna Koivuluoma 313 ... suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N17
1. Paula Peltoniemi 279 ... suorituksia yhteensä 1

     N15
1. Anette Källi 353
2. Jessica Rosenberg 342
3. Merja Rantakangas 331 ... suorituksia yhteensä 4

     N50
1. Armi Aalto 346
2. Mirja Aho 342 ... suorituksia yhteensä 2



Updated 13.2.2005 17:16 / DS Ranking System