Kaakkois-Suomen aluemestaruuskilpailut

Kaakkois-Suomen aluemestaruuskilpailut , Rantakeidas, Mikkeli , 11.02.2006



10m Ilmakivääri
     Y
1. Timo Puisto 591
2. Sami Peltoniemi 585
3. Marko Nykänen 583 ...suorituksia yhteensä 11

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y20
1. Toni Matilainen 585
2. Joni Torniainen 555
3. Ville Kohvakka 553 ...suorituksia yhteensä 4

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Juuso Pekurinen 577
2. Niko Matilainen 565
3. Iiro Rouhiainen 561 ...suorituksia yhteensä 7

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Juuso Pekurinen 377
2. Iiro Rouhiainen 374
3. Olli Hahl 341 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Markku Mäyränen 370
2. Matti Venäläinen 356 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Pekka Valtonen 377
2. Göran Labbas 369
3. Mauri Heino 361 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Kari Lahti 354 ...suorituksia yhteensä 1

     N
1. Sirkka Savukari 372
2. Eila Väisänen 369 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Pauliina Frilander 392
2. Riikka Levänen 373
3. Ninni Paasonen 370 ...suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N17
1. Pia Juhala 387
2. Pia Vahvaselkä 371
3. Henna Kärhä 365 ...suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Olli Hahl 274
2. Jussi Mouhu 266
3. Eetu Mutikainen 265 ...suorituksia yhteensä 4

     12VT
1. Otto Suuronen 182
2. Arttu Päykkönen 176 ...suorituksia yhteensä 2

     14HT
1. Tero Torvinen 298
2. Joonas Kosloff 295
3. Atte Harmanen 293 ...suorituksia yhteensä 7

     14HT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     11-14A
1. Tea Sikanen 190
2. Pia-Mari Sikanen 178 ...suorituksia yhteensä 2

     12HT
1. Tomi Anttonen 197
2. Aleksi Montonen 196
3. Aleksi Leppä 196 ...suorituksia yhteensä 9

     12HT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     10IT
1. Tiia Anttonen 197
2. Johanna Hahl 193
3. Emmi Päykkönen 191 ...suorituksia yhteensä 9

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     8IT
1. Veera Kuhmonen 190 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmapistooli
     Y
1. Juha Valjus 577
2. Taisto Hartikainen 562
3. Tommi Muukkonen 559 ...suorituksia yhteensä 12

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Sami Savolainen 542
2. Antti Tuukkanen 487 ...suorituksia yhteensä 2

     Y17
1. Lauri Kuikka 529 ...suorituksia yhteensä 1

     Y15
1. Joni Huolman 307
2. Aatu Toivanen 257 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Markku Rytkölä 374
2. Jorma Åsbacka 373
3. Heikki Lipsanen 369 ...suorituksia yhteensä 15

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Jorma Åsbacka 371
2. Heino Pitkäkangas 368
3. Erkki Nuutinen 363 ...suorituksia yhteensä 10

     Y70
1. Leevi Ryhänen 360
2. Kauno Suurnäkki 353
3. Pertti Kauppinen 336 ...suorituksia yhteensä 3

     N
1. Kirsti Kaaro 379
2. Olga Wolkoff 358 ...suorituksia yhteensä 2

     N17
1. Pia Juhala 353
2. Henna Kärhä 332 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Sinikka Vainikka 338 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Jussi Mouhu 271
2. Miikka Rautio 264
3. Mikko Huolman 260 ...suorituksia yhteensä 5

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12VT
1. Otto Suuronen 173
2. Tomi Anttonen 156
3. Simo Heikkinen 153 ...suorituksia yhteensä 3

     10IT
1. Johanna Hahl 196
2. Tiia Anttonen 196
3. Satu Korhola 185 ...suorituksia yhteensä 5

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )



Updated 12.2.2006 14:41 / DS Ranking System © 1993 - 2006.