SM karsinta, EM näyttö

SM karsinta, EM näyttö , Mussalo, Kotka , 13. - 14.01.2007



10m Ilmakivääri
     N15
1. Gisela Miettinen 375
2. Petra Liljeberg 371
3. Marjoriikka Rissanen 357 ... suorituksia yhteensä 6

     N15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N17
1. Taina Ruokolainen 377 ... suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Tiia Törmälä (392+103,6) 495,6
2. Pia Vahvaselkä (385+101,4) 486,4
3. Pauliina Frilander (384+102,2) 486,2 ... suorituksia yhteensä 5

     Y
1. Henri Häkkinen (595+103,1) 698,1
2. Antti Puhakka (588+101,8) 689,8
3. Juho Jussila (585+101,6) 686,6 ... suorituksia yhteensä 33

     Y15
1. Olli Hahl 377
2. Anton Aprelev 373
3. Robin Stenström 364 ... suorituksia yhteensä 8

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Juuso Pekurinen 575
2. Niko Huotari 568
3. Juho Hakola 558 ... suorituksia yhteensä 12

     Y20
1. Juha Soini (580+102,3) 682,3
2. Ville Nokipii (576+98,7) 674,7
3. Olli Ruokolainen (573+99,5) 672,5 ... suorituksia yhteensä 8

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Kari Hallila 373
2. Jarmo Järvelä 373
3. Krister Sandholm 362 ... suorituksia yhteensä 9

     Y60
1. Ralf Westerlund 371
2. Christer Lassus 368
3. Kalle Hämäläinen 358 ... suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Silmu Kuisma 368
2. Allan Alm 321 ... suorituksia yhteensä 2

     N
1. Marjo Yli-Kiikka (396+104) 500,0
2. Viivi Koivu (393+105,6) 498,6
3. Noora-Mari Syväluoma (395+101,9) 496,9 ... suorituksia yhteensä 13


10m Ilmapistooli
     N15
1. Therese Lindgren 350
2. Gisela Miettinen 303 ... suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Veera Rumjantseva (373+98,1) 471,1
2. Henna Kärhä (328+95,1) 423,1
3. Elisa Lähdesmäki (322+88,1) 410,1 ... suorituksia yhteensä 4

     Y
1. Ari Meinander (578+98,9) 676,9
2. Jari Koivu (574+98,5) 672,5
3. Kai Jahnsson (571+99,1) 670,1 ... suorituksia yhteensä 33

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Otto Suuronen 333
2. Eemeli Annala 298
3. Stefan Miettinen 160 ... suorituksia yhteensä 3

     Y17
1. Anton Miettinen 471
2. Tobias Lindgren 469 ... suorituksia yhteensä 2

     Y20
1. Jesse Peltomäki (575+99,6) 674,6
2. Kristoffer Ingelin (549+91,3) 640,3
3. Mika Laikola (545+92,4) 637,4 ... suorituksia yhteensä 6

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Matti Saarainen 367
2. Matti Selonen 366
3. Vesa Ennevaara 366 ... suorituksia yhteensä 17

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Seppo Hallikainen 368
2. Kari Lakka 366
3. Jaakko Savolainen 365 ... suorituksia yhteensä 13

     Y70
1. Erkki Ström 364
2. Kauno Suurnäkki 334 ... suorituksia yhteensä 2

     N
1. Karoliina Keskitalo (383+100,4) 483,4
2. Eeva Vilander (373+100,6) 473,6
3. Kirsti Kaaro (368+96,9) 464,9 ... suorituksia yhteensä 11



Updated 18.1.2007 12:19 / DS Ranking System