10 metrin liikkuvamaali Putoavat taulut

         lopputulokset  Sarja Y

           1. Suoranta      Matti          K-64

           2. Ristimäki      Timo          JMS

           3. Saviahde      Vesa          P-HA

           3. Laaksonen   Jari           TSA

         finaali

           Ristimäki        Timo             JMS                            2

           Suoranta        Matti             K-64                            3

         välierä

           Saviahde        Vesa            P-HA                             1

           Suoranta        Matti            K-64                              2

           Laaksonen      Jari             TSA                              1

           Ristimäki        Timo            JMS                              2

         puolivälierä

           Saviahde        Vesa            P-HA                             2

           Mankinen       Mika            KAMS                            0

           Väätäinen       Juha            KAMS                            0

           Laaksonen      Jari             TSA                              2

           Ristimäki        Timo            JMS                              2

           Esterinen        Ville             JuvA                             0

           Suoranta        Matti            K-64                              2

           Jetsonen        Markku         KAMS                            1

         1/4 välierä

           Saviahde        Vesa            P-HA                             2

           Kiimalainen     Jukka           NUMA                            0

           Kandelin        Tuomas        MKMS                            0

           Väätäinen       Juha            KAMS                            2

           Ristimäki        Timo            JMS                              2

           Ristimäki        Juha            JMS                              0

           Suoranta        Matti            K-64                              2

           Myllymäki       Paavo          LäSA                             0

           Jetsonen        Markku         KAMS                            2

           Taskinen        Jari             NUMA                            0

           Holmberg       Henrik          RS                                1

           Esterinen        Ville             JuvA                             2

           Sallinen         Vesa-Matti     K-64                              0

           Laaksonen      Jari             TSA                              2

           Jokela           Jukka-Pekka  P-HA                             0

           Mankinen       Mika            KAMS                            2



         lopputulokset     Y17

           1. Heikkilä      Sami          K-64

           2. Heikkilä      Tomi-Pekka K-64

           3. Saarento     Kaarlo        TSA

           3. Toiva         Jarmo        K-64

         finaali

           Heikkilä          Tomi-Pekka   K-64                             2

           Heikkilä          Sami            K-64                             3

         välierä

           Heikkilä          Sami            K-64                              2

           Saarento        Kaarlo          TSA                              0

           Toiva             Jarmo          K-64                              0

           Heikkilä          Tomi-Pekka   K-64                              2

 

         lopputulokset     Y20

           1. Westerlund  Mårten       RS

           2. Hyvärinen   Niklas        RS

           3. Lindgren     Björn         RS

           3. Brand         Markus       NUMA

         finaali

           Hyvärinen       Niklas          RS                               0

           Westerlund     Mårten         RS                               3

         välierä

           Westerlund     Mårten         RS                                2

           Lindgren        Björn           RS                                0

           Brand            Markus         NUMA                            1

           Hyvärinen       Niklas          RS                                2

       lopputulokset     Naiset

              Salminen            Marika          KoE

              Aalto                   Tiina             SMY

              Häyrinen            Kaija             SUMA

              Yliskoski            Kaija             SUMA

           finaali

              Aalto                  Tiina               SMY                                      0

              Salminen          Marika             KoE                                       2

           välierä

              Salminen          Marika             KoE                                        2

              Häyrinen           Kaija                SUMA                                     0

              Aalto                  Tiina               SMY                                        2

              Yliskoski           Kaija                SUMA                                     1

 

           lopputulokset     Y50

              1. Ritvanen        Tervo           PieksA

              2. Miettinen        Pekka           KAMS

              3. Uuttu               Reino           TSA

              3. Kauppinen     Mauri            Saara

           finaali

              Miettinen           Pekka              KAMS                                    0

              Ritvanen           Tervo              PieksA                                  2

           välierä

              Uuttu                  Reino              TSA                                        1

              Ritvanen           Tervo              PieksA                                    2

              Kauppinen        Mauri               Saara                                      1

              Miettinen           Pekka              KAMS                                     2

           puolivälierä

              Uuttu                  Reino              TSA                                        2

              Joenkaari         Onni               RAM                                       1

              Niskanen          Esa                  KEUA                                      1

              Kauppinen        Mauri               Saara                                      2

              Miettinen           Pekka              KAMS                                     2

              Karvonen          Veijo               MKMS                                     1

              Ritvanen           Tervo              PieksA                                    2

              Kauppinen        Mauno            Saara                                      1

             

           lopputulokset         Y60

              1. Mäkitalo          Juhani          ESA

              2. Pietilä              Eero             MKMS

              3. Åsbacka          Jorma           MA

              3. Reinikainen    Seppo          SMY

           finaali

              Mäkitalo            Juhani              ESA                                      2

              Pietilä                Eero                 MKMS                                  1

           välierä

              Åsbacka            Jorma             MA                                          0

              Pietilä                Eero                MKMS                                     2

              Mäkitalo            Juhani            ESA                                        2

              Reinikainen      Seppo             SMY                                        1

           puolivälierä

              Nurmi                Jouko             SA                                           0

              Åsbacka            Jorma             MA                                          2

              Mäkitalo            Juhani            ESA                                        2

              Peltola               Matti                MSA                                        1

              Reinikainen      Seppo             SMY                                        2

              Rantala             Antero             OMAS                                     1

              Kohvakka         Pertti               PiekSA                                   0

              Pietilä                Eero                MKMS                                     2

           lopputulokset                 Y70

              1. Mäkäräinen   Olavi            KajA

              2. Dahlqvist       Seppo          KAMS

              3. Nikku              Taisto           ESA

              3. Koivisto         Mikko           KAMS

           finaali

              Dahlqvist          Seppo             KAMS                                    1

              Mäkäräinen      Olavi               KajA                                      2

           välierä

              Mäkäräinen      Olavi               KajA                                        2

              Nikku                 Taisto             ESA                                        1

              Dahlqvist          Seppo             KAMS                                     2

              Koivisto            Mikko              KAMS                                     0