Etelä-Suomen alueen ilma-asemestaruuskisa

Etelä-Suomen alueen ilma-asemestaruuskisa , Kirkkonummi , 10. - 11.02.2007



Ilmakivääri
     10IT
1. Karolina Ekholm 196
2. Emilia Broman 195
3. Kasper Nyholm 191 ... suorituksia yhteensä 8

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Mathias Wikström 192
2. Jesper Högberg 189
3. Sebastian Nylund 185 ... suorituksia yhteensä 7

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12VT
1. Joni Stenström 173
2. Rafael Berglund 111 ... suorituksia yhteensä 2

     14VT
1. Katarina Långström 285
2. Jens Rudnäs 284
3. Albin Berglund 277 ... suorituksia yhteensä 6

     14VT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Laura Sandholm 389 ... suorituksia yhteensä 1

     N15
1. Petra Liljeberg 373
2. Alexandra Dufvelin 342
3. Erika Dufvelin 306 ... suorituksia yhteensä 3

     N15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Cindy Dufvelin 350 ... suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Joni Röman 589
2. Kim Lundström 583
3. Kalle Hasu 580 ... suorituksia yhteensä 12

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y15
1. Anton Aprelev 370
2. Robin Stenström 366
3. Daniel Broman 365 ... suorituksia yhteensä 4

     Y15 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y17
1. Henri Haapsaari 565
2. Bo Liljeberg 550
3. Juho Hakola 536 ... suorituksia yhteensä 5

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Francis Wickström 581
2. Hannu Sipponen 512 ... suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Christer Sandholm 371
2. Kalervo Partanen 365
3. Toivo Lukkarinen 358 ... suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Matti J. Mikkola 374
2. Ralf Westerlund 372
3. Esko Vuorinen 370 ... suorituksia yhteensä 12

     Y70
1. Silmu Kuisma 370
2. Kaarlo Simonen 362
3. Allan Alm 328 ... suorituksia yhteensä 4


Ilmapistooli
     10IT
1. Filip Kevin 189
2. Simon Friman 184
3. Casper Törmä 159 ... suorituksia yhteensä 3

     12VT
1. Jens Rudnäs 165
2. Essi Annala 155 ... suorituksia yhteensä 2

     14VT
1. Therese Lindgren 278
2. Toni Kokkonen 262
3. Elena Sjöström 244 ... suorituksia yhteensä 6

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Nina Järvinen 360 ... suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Pia Jokinen 334 ... suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Raija Vehanen 363
2. Päivi Mariani-Cerati 359 ... suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Taneli Peltonen 570
2. Rauno Hartikainen 570
3. Timo Kilpinen 558 ... suorituksia yhteensä 17

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y15
1. Eemeli Annala 311 ... suorituksia yhteensä 1

     Y17
1. Tobias Lindgren 522
2. Jonas Nordfors 496
3. Tomi Niemi 469 ... suorituksia yhteensä 3

     Y20
1. Mika Himmanen 540
2. Ville Kukkola 512 ... suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Torsti Annala 376
2. Matti Luukkainen 373
3. Kenneth Mariani-Cerati 371 ... suorituksia yhteensä 18

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 8 )

     Y60
1. Jaakko Savolainen 369
2. Pentti Järvinen 369
3. Pekka Lindfors 364 ... suorituksia yhteensä 13

     Y70
1. Usko Mettiäinen 365
2. Pertti Vehanen 361
3. Jorma Niemi 360 ... suorituksia yhteensä 11



Updated 14.2.2007 19:04 / DS Ranking System