Hämeen Aluemestaruus

Hämeen Aluemestaruus , Orimattila , 10. - 11.02.2007



10m Ilmakivääri
     10IT
1. Ella Räsänen 196
2. Sofi Sulanen 196
3. Anniina Linden 191 ... suorituksia yhteensä 8

     10IT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N20
1. Noora Etula 387 ... suorituksia yhteensä 1

     N15
1. Laura Oravakangas 252 ... suorituksia yhteensä 1

     N17
1. Taina Ruokolainen 377
2. Viivi Mäenpää 357
3. Essi Varpa 354 ... suorituksia yhteensä 3

     Y15
1. Jarkko Järvenpää 328
2. Atte-Petteri Ronkanen 310
3. Kristian Lahtinen 307 ... suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Jussi Hölli 280
2. Erika Markkinen 278
3. Panu Villanen 270 ... suorituksia yhteensä 6

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     T8
1. Niklas Lehtonen 194
2. Joska Tommola 183
3. Antti Ala-Heikkilä 162 ... suorituksia yhteensä 3

     12VT
1. Katariina Laine 188
2. Saana Tattari 182
3. Erika Jänkä 176 ... suorituksia yhteensä 7

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Ida Lindroos 196
2. Karoliina Rautiainen 156 ... suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Markus Manninen 584
2. Henri Lahtinen 583
3. Jari Lehtinen 581 ... suorituksia yhteensä 17

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Jussi Ruohonen 362
2. Tauno Törnudd 360
3. Kaj Ahlers 351 ... suorituksia yhteensä 5

     Y50
1. Jarmo Järvelä 374
2. Kari Nevala 372
3. Ulf Friberg 369 ... suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Minna Vesikallio 330 ... suorituksia yhteensä 1

     Y70
1. Antti Tyrväinen 368
2. Eero Sorvali 357
3. Veli-Jukka Heliövaara 355 ... suorituksia yhteensä 4

     N50
1. Sirkka-Liisa Colin 372 ... suorituksia yhteensä 1

     Y17
1. Taina Ruokolainen 577
2. Niko Manninen 532
3. Teemu Lipponen 530 ... suorituksia yhteensä 4

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Henri Lahtinen 587
2. Ville Nokipii 571
3. Olli Ruokolainen 569 ... suorituksia yhteensä 4

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )


10m Ilmapistooli
     10IT
1. Sofi Sulanen 196
2. Anniina Linden 195
3. Melina Lindeberg 185 ... suorituksia yhteensä 4

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N15
1. Eerika Ilkka 352 ... suorituksia yhteensä 1

     Y15
1. Jarkko Järvenpää 324
2. Markus Kaislavuo 313
3. Mikko Kaislavuo 291 ... suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Nina Manninen 268
2. Heidi Latvala 258 ... suorituksia yhteensä 2

     T8
1. Joska Tommola 186 ... suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Janina Lindeberg 169
2. Topias Papinsaari 165
3. Leevi Alanko 162 ... suorituksia yhteensä 5

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Karoliina Rautiainen 157 ... suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Tomi Harju 579
2. Teemu Lahti 574
3. Jari Koivu 568 ... suorituksia yhteensä 23

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Eero Lehtinen 376
2. Tapio Leppänen 370
3. Olavi Aarnio 365 ... suorituksia yhteensä 16

     Y50
1. Veikko Alanko 376
2. Antti Pesonen 375
3. Martti Tähkänen 373 ... suorituksia yhteensä 10

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N
1. Päivi Könönen 370
2. Kyllikki Heinä 350
3. Katariina Parkkonen 343 ... suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Sakari Paasonen 367
2. Ari-Ilmari Iisakkala 342
3. Pentti Salvos 316 ... suorituksia yhteensä 5

     Y17
1. Samu Korhonen 524 ... suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Ilkka Kilpi 539
2. Arttu Pitkänen 498
3. Ismo Harju 495 ... suorituksia yhteensä 4



Updated 14.2.2007 13:42 / DS Ranking System