Ilma-aseiden SM-karsintakilpailu

Ilma-aseiden SM-karsintakilpailu , Maunulan liikuntahalli , 02. - 03.02.2008



10m Ilmakivääri
     N
1. Hanna Etula (395+102,5) 497,5
2. Pauliina Frilander (395+99,3) 494,3
3. Jenni Jussila (391+101,6) 492,6 ...suorituksia yhteensä 6

     N15
1. Katarina Långström 370 ...suorituksia yhteensä 1

     N17
1. Petra Liljeberg 378
2. Nita Törmänen 374
3. Erika Dufvelin 362 ...suorituksia yhteensä 4

     N17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Pauliina Frilander (395+100,6) 495,6
2. Noora Leppäketo (384+100,1) 484,1
3. Henna Kärhä (383+95,9) 478,9 ...suorituksia yhteensä 6

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 381 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Timo Puisto (595+102,3) 697,3
2. Mauri Ranta (591+103,1) 694,1
3. Juha Soini (590+102,1) 692,1 ...suorituksia yhteensä 38

     Y15
1. Jens Rudnäs 384
2. Daniel Ekholm 381
3. Jussi Mouhu 380 ...suorituksia yhteensä 8

     Y17
1. Anton Aprelev 580
2. Juuso Pekurinen 579
3. Andreas Virtanen 569 ...suorituksia yhteensä 7

     Y17 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Juha Soini (584+100,5) 684,5
2. Marko Tanskanen (574+99,9) 673,9
3. Ville Nokipii (572+100,7) 672,7 ...suorituksia yhteensä 13

     Y50
1. Jarmo Järvelä 383
2. Markku Haklin 381
3. Jari Lahdenvesi 376 ...suorituksia yhteensä 15

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Ralf Westerlund 371
2. Matti J. Mikkola 370
3. Jussi Ruohonen 369 ...suorituksia yhteensä 17

     Y70
1. Silmu Kuisma 369
2. Kaarlo Simonen 357
3. Leif Barck 349 ...suorituksia yhteensä 8

     10IT
1. Armi Häkkinen 196
2. Mari Lindeman 189 ...suorituksia yhteensä 2

     11-14A
1. Sini Matkalin 190 ...suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Daniel Lindeman 171
2. Mia Matkalin 152 ...suorituksia yhteensä 2

     14VT
1. Otto Mäkelä 271 ...suorituksia yhteensä 1

     R3
1. Erkki Pekkala 600
2. Veikko Palsamäki 597
3. Tapani Meriläinen 596 ...suorituksia yhteensä 3

     R5
1. Minna Leinonen 599
2. Jukka Mikkonen 590 ...suorituksia yhteensä 2

     R2
1. Sirkka-Liisa Collin 382 ...suorituksia yhteensä 1

     R4
1. Juha-Pekka Saarimaa 389 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmapistooli
     N
1. Karoliina Helle (372+98,2) 470,2
2. Eeva Vilander (374+95,7) 469,7
3. Tarja Kuuri (369+97,2) 466,2 ...suorituksia yhteensä 17

     N15
1. Gisela Miettinen 361
2. Therese Lindgren 349
3. Elena Sjöström 292 ...suorituksia yhteensä 3

     N17
1. Susanna Leppälä 360 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Päivi Mariani-Cerati 369
2. Raija Vehanen 357
3. Leila Semi 345 ...suorituksia yhteensä 3

     Y
1. Kai Jahnsson (582+98,5) 680,5
2. Juha Valjus (573+99,5) 672,5
3. Ahti Pekurinen (569+99,7) 668,7 ...suorituksia yhteensä 32

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y15
1. Sami Leppälä 350
2. Stefan Miettinen 273 ...suorituksia yhteensä 2

     Y17
1. Tobias Lindgren 528
2. Elias Ruutti 527
3. Anton Miettinen 515 ...suorituksia yhteensä 4

     Y20
1. Vili Alatuuhonen (541+93,3) 634,3
2. Kristoffer Ingelin 556 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Vesa Savolainen 377
2. Kenneth Mariani-Cerati 373
3. Risto Korhonen 371 ...suorituksia yhteensä 23

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Eero Lehtinen 373
2. Kurt Wallden 371
3. Jarmo Hoikkala 369 ...suorituksia yhteensä 26

     Y70
1. Erkki Ström 361
2. Seppo Laitakari 359
3. Jorma Niemi 359 ...suorituksia yhteensä 11

     10IT
1. Armi Häkkinen 189
2. Casper Törnä 176 ...suorituksia yhteensä 2

     14VT
1. Toni Kokkonen 266
2. Rasmus Himmelroos 258
3. Jens Rudnäs 255 ...suorituksia yhteensä 3



Updated 3.2.2008 17:04 / DS Ranking System © 1993 - 2006.