Automaattitrapin ikäkausi- ja N-sarjojen Suomen mestaruuskilpailu

Järjestäjä: Kaustisen Pohjan-Veikot

Päivämäärä: 5.7.2009

 

Y20

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT

1   Kinnunen Jesse                 SSG      21      18     22      61      14      75

2   Hietala Timi                       OSU      16      17     18      51      17      68

3   Heikkinen Jonne               RAM      13      20     16      49      16      65

4   Honkaharju Riku               RMY      13      14     13      40      11      51

5   Perttola Juha                     OSU      DNS

    

Y17

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT/U

1   Bister Mika                        K-64       22      23     21      66      14      80

2   Wejberg Aku                      HyMa    19      16     19      54      19      73/1

3   Arminen Karri                    OSU      22      20     20      62      11      73/0

4   Kokko Joni                        OSU      17      16     15      48      19      67

5   Parkkinen Henrik              OSU      13      18     17      48      13      61

6   Pirttisalo Aleksi                  RMY      15      17     16      48      9        57                 

7   Lepistö Juho                      K-64       19      12     16      47                                    

8   Maunula Juho-Pekka        OSU      11      15     14      40                                    

9   Kytökorpi Juha                  OSU      12      13     13      38                                    

    

Y15

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT/U

1   Pirttisalo Eemil                   RMY      18      20     17      55      18      73                 

2   Vitali Roni                          SSG      16      19     15      50      19      69                 

3   Heikkiniemi Juha               RMY      11      15     19      45      14      59/1

4   Mäki-Korvela Nooa           KannA   15      12     20      47      12      59/0

5   Räsänen Aleksi                 SiUra     17      17     13      47      11      58

6   Heikkilä Jesse                   LoA        13      13     21      47      10      57                 

7   Nissilä Matti                       RMY      14      14     14      42                                    

8   Paavola Ari                        KP-V      11      11     15      37                                    

    

N

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT/U

1   Piri Mia                              SSG      18      17     20      55      14      69                 

2   Heikkilä Kirsi                      LoA        18      16     21      55      11      66                 

3   Mastokangas Merja           HalsMs  16      15     18      49      15      64/1

4   Veromaa Mopsi                 SSG      21      20     13      54      10      64/0/2

5   Salmi Marika                     OSU      16      18     16      50      14      64/0/1

6   Maunula Marja                  OSU      16      17     16      49      14      63

7   Wejberg Hanna-Leena      HyMa    18      14     14      46

8   Brokvist Annika                 PSF       18      15     8        41                                    

 

N20

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT

1   Lielahti Tiina                       IkA         6        6       8        20      7        27                 

 

Liikuntavammaiset, luokka avoin

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT                                                                                                        

1   Mastokangas Jorma         HalsMs  20      14     14      48      16      64

2   Lehtola Heimo                   JMS       15      19     10      44      13      57

3   Aalto Mikko                       KSA       13      12     9        34      13      47

4   Eskola Ilkka                       EuSA     10      5       2        17      4        21

                                                                                                                                  

Liikuntavammaiset, luokka seisten

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT

1   Ronkanen Seppo              SUMA   13      14     14      41      16      57

                                                                                                                                  

Liikuntavammaiset, luokka istuen

     KILPAILIJA                        SEURA K1     K2     K3     YHT  FIN    YHT

1   Hyvärinen Kai                    SaSA     9        15     10      34      10      44

2   Kumpulainen Pentti           KEUA    8        7       8        23      7        30