SM-karsinta / EM-näyttökisa

SM-karsinta / EM-näyttökisa , Härmän Kuntokeskus Kauhava (Ylihärmä) , 23. - 24.01.2010



10m Ilmakivääri
     N
1. Hanna Etula (395+103,4) 498,4
2. Marjo Yli-Kiikka (397+99,4) 496,4
3. Pauliina Frilander (392+103,8) 495,8 ...suorituksia yhteensä 24

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Merja Sillanpää 376
2. Sara Lauttamus 367
3. Joanna Malm 366 ...suorituksia yhteensä 6

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Gisela Miettinen 391
2. Marjoriikka Rissanen 387
3. Laura Vartiainen 386 ...suorituksia yhteensä 12

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Tiia Törmälä (396+101) 497,0
2. Elin Liewendahl (390+101,3) 491,3
3. Marika Oikarinen (382+98,3) 480,3 ...suorituksia yhteensä 4

     N24
1. Pauliina Frilander (390+100,4) 490,4
2. Henna Kärhä (386+98,1) 484,1
3. Paula Kaksonen (380+97,2) 477,2 ...suorituksia yhteensä 5

     N50
1. Satu Tynnyrinen 338 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Juho Kurki (596+102,5) 698,5
2. Jaakko Björkbacka (590+98,1) 688,1
3. Juhana Toikko (584+102,7) 686,7 ...suorituksia yhteensä 28

     Y16
1. Tommi Kamppila 369
2. Teemu Oikarinen 369
3. Matias Pukaralammi 366 ...suorituksia yhteensä 12

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y18
1. Jaakko Björkbacka 594
2. Juho Syväniemi 568
3. Jussi Palo 561 ...suorituksia yhteensä 5

     Y20
1. Juho Kurki (596+104,3) 700,3
2. Janne Vartiainen (580+98,5) 678,5
3. Juho Autio (577+99,1) 676,1 ...suorituksia yhteensä 11

     Y24
1. Juha Soini (589+98,4) 687,4
2. Sami Valkama (580+99,2) 679,2
3. Juhana Toikko (577+102) 679,0 ...suorituksia yhteensä 4

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jari Lehtinen 380
2. Seppo Siukola 378
3. Martti Luhtajärvi 376 ...suorituksia yhteensä 11

     Y60
1. Gustav Strömbacka 368
2. Erkki Perälä 361
3. Markku Rintala 348 ...suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Armo Lahtonen 361 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmapistooli
     N
1. Mira Suhonen (379+100,3) 479,3
2. Annukka Riutta (369+97,4) 466,4
3. Eveliina Pukkinen (371+92,1) 463,1 ...suorituksia yhteensä 20

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Noora Kivistö 345
2. Johanna Hahl 309
3. Taru Teikari 294 ...suorituksia yhteensä 3

     N18
1. Eveliina Pukkinen 364
2. Susanna Ahomäki 364
3. Gisela Miettinen 359 ...suorituksia yhteensä 5

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Anette Källi (374+97,3) 471,3
2. Annukka Riutta (352+93,8) 445,8 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Anneli Turja 347
2. Terttu Laakeri 342 ...suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Kai Jahnsson (582+100,8) 682,8
2. Jyrki Turja (574+100,1) 674,1
3. Kalle Mykkänen (571+98,4) 669,4 ...suorituksia yhteensä 45

     Y joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y16
1. Aleksi Pirttimäki 364
2. Aleksi Anttila 362
3. Stefan Miettinen 357 ...suorituksia yhteensä 14

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y18
1. Jarkko Järvenpää 557
2. Sami Leppälä 520
3. Jaakko Lauttamus 486 ...suorituksia yhteensä 3

     Y20
1. Aki Rantakangas (550+97,1) 647,1
2. Anton Miettinen (540+95,2) 635,2
3. Tuomo Hautala (535+92,5) 627,5 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50
1. Reijo Rantakangas 377
2. Keijo Haapa-Aho 376
3. Seppo Nevansuu 370 ...suorituksia yhteensä 9

     Y60
1. Per-Erik Gammelgård 375
2. Juhani Öhmän 375
3. Markku Leino 363 ...suorituksia yhteensä 12

     Y70
1. Sulevi Salmi 348
2. Erkki Karri 341 ...suorituksia yhteensä 2



Updated 24.1.2010 17:27 / DS Ranking System © 1993 - 2009.