Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut ilma-aseilla

Etelä-Suomen aluemestaruuskilpailut ilma-aseilla , Maunulan liikuntahalli , 06. - 07.02.2010



10m Ilmakivääri
     Y
1. Toni Karlsson 584
2. Kari Kortelainen 583
3. Arto Haverinen 582 ...suorituksia yhteensä 8

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Piia Manninen 383
2. Petra Liljeberg 381
3. Katarina Långström 379 ...suorituksia yhteensä 5

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y24
1. Francis Wikström 575
2. Sebastian Långström 517
3. Jan Liljeberg 517 ...suorituksia yhteensä 3

     N24
1. Cindy Dufvelin 365 ...suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Bo Liljeberg 564 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Robin Stenström 576
2. Anton Aprelev 573
3. Daniel Broman 572 ...suorituksia yhteensä 4

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Alexandra Dufvelin 384
2. Erika Dufvelin 382
3. Katarina Långström 381 ...suorituksia yhteensä 4

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Daniel Ekholm 386
2. Aleksi Jarva 375
3. Jens Rudnäs 373 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Karolina Ekholm 359
2. Cecilia Nyholm 351
3. Susanna Simola 333 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Jari Lahdenvesi 367
2. Kalervo Partanen 357
3. Teijo Helenius 356 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Esko Vuorinen 371
2. Alpo Veijalainen 370
3. Christer Sandholm 367 ...suorituksia yhteensä 14

     Y70
1. Silmu Kuisma 376
2. Taisto Koskenlaakso 351
3. Kaarlo Simonen 348 ...suorituksia yhteensä 5

     R5 Y60
1. Aira Miettinen 389 ...suorituksia yhteensä 1

     11-14A
1. Antti Pirilä 181 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Sofia Grönroos 272
2. Nelli Rehn 271
3. Armi Häkkinen 269 ...suorituksia yhteensä 11

     12VT
1. Sebastian Långström 190
2. Henna Viljanen 186
3. Jenna Kuisma 170 ...suorituksia yhteensä 10

     10IT
1. Cristian Friman 198
2. Robert Aspelin 194
3. Oskar Åkerlund 180 ...suorituksia yhteensä 3

     8IT
1. Viktor Nyberg 194
2. Heta Viljanen 183
3. Siiri Suvanto 177 ...suorituksia yhteensä 3


10m Ilmapistooli
     Y
1. Kai Jahnsson 574
2. Rauno Hartikainen 573
3. Teemu Tiainen 571 ...suorituksia yhteensä 31

     Y joukkueet , ( yhteensä 7 )

     N
1. Sari Björnholm 372
2. Reetta Hynninen 372
3. Jaana Laatikainen 359 ...suorituksia yhteensä 6

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y20
1. Tobias Lindgren 550 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Eemeli Annala 526 ...suorituksia yhteensä 1

     N18
1. Therese Lindgren 367 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Oskar Lindblad 316
2. Tomi Mäkinen 312 ...suorituksia yhteensä 2

     N16
1. Essi Annala 266 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Raija Vehanen 363
2. Leila Semi 344 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Vesa Savolainen 378
2. Heikki Metsäranta 373
3. Lawrence Mariani-Cerati 370 ...suorituksia yhteensä 18

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 9 )

     Y60
1. Pentti Järvinen 372
2. Antti Tervola 364
3. Antti Huhtio 359 ...suorituksia yhteensä 13

     Y70
1. Usko Mettiäinen 363
2. Ulf Fagerström 356
3. Matti Nurminen 354 ...suorituksia yhteensä 17

     14VT
1. Essi Kuisma 250
2. Björn Friman 238 ...suorituksia yhteensä 2

     12VT
1. Henna Viljanen 162
2. Armi Häkkinen 145 ...suorituksia yhteensä 2

     10IT
1. Cristian Friman 187
2. Tuomas Kiuru 178 ...suorituksia yhteensä 2

     8IT
1. Heta Viljanen 160 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 10.2.2010 08:19 / DS Ranking System © 1993 - 2009.