Aluemestaruuskilpailut

Aluemestaruuskilpailut , Imatra, Iskote-talo Piikatu 1 , 06. - 07.02.2010



Ilmapistooli
     10 IT
1. Kalle Lempiäinen 192
2. Aapo Paunonen 190
3. Osku Roiha 182 ...suorituksia yhteensä 5

     10 IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14 A
1. Eero Vaija 194
2. Samuli Martiin 185 ...suorituksia yhteensä 2

     12 VT
1. Anni Niskanen 183
2. Teemu Hertz 175
3. Arttu Ihalainen 174 ...suorituksia yhteensä 4

     12 VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     14 VT
1. Sandra Toivonen 265
2. Jyrki Kinnunen 247 ...suorituksia yhteensä 2

     8 IT
1. Otto Rahikainen 163 ...suorituksia yhteensä 1

     N
1. Olga Wolkoff 358
2. Sanna Ihalainen 352
3. Annika Häkkänen 351 ...suorituksia yhteensä 6

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Johanna Hahl 327
2. Vilma Lahtinen 313 ...suorituksia yhteensä 2

     N18
1. Henna Huuhka 312 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Juha Valjus 560
2. Kirsti Kaaro 559
3. Risto Nuoramo 559 ...suorituksia yhteensä 12

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Otto Suuronen 356
2. Aleksi Bruun 351
3. Simo Heikkinen 345 ...suorituksia yhteensä 6

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jarmo Talka 371
2. Arvo Tuovila 364
3. Sauli Kosonen 361 ...suorituksia yhteensä 9

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Heino Pitkäkangas 368
2. Kari Lakka 366
3. Heikki Lipsanen 366 ...suorituksia yhteensä 10

     Y70
1. Erkki Ström 355
2. Esko Kainulainen 354
3. Rauno Kiri 353 ...suorituksia yhteensä 7


Ilmakivääri
     10 IT
1. Tomi Nopanen 200
2. Kalle Lempiäinen 195
3. Jonna Mauno 190 ...suorituksia yhteensä 13

     10 IT joukkueet , ( yhteensä 3 )

     11-14 A
1. Santeri Saattonen 196
2. Milja Ristolainen 194
3. Ville Pyysalo 189 ...suorituksia yhteensä 5

     11-14 A joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12 HT
1. Aapeli Vartiainen 196
2. Pietari Puronpää 193
3. Sami Heiskanen 192 ...suorituksia yhteensä 4

     12 HT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12 VT
1. Anni Niskanen 180
2. Mika Varjo 170
3. Teemu Hertz 166 ...suorituksia yhteensä 6

     12 VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     14 HT
1. Taneli Ripatti 297
2. Miki Ylönen 297
3. Aatu Rahikainen 296 ...suorituksia yhteensä 6

     14 HT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     14 VT
1. Emmi Hyrkäs 275
2. Simo Urjo 252
3. Aaro Tuukkanen 240 ...suorituksia yhteensä 7

     14 VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     8 IT
1. Olli Lempiäinen 182
2. Otto Rahikainen 170
3. Sakke Petäjäsaari 162 ...suorituksia yhteensä 4

     N
1. Eila Väisänen 378 ...suorituksia yhteensä 1

     N16
1. Tea Sikanen 373
2. Saara Lahti 371 ...suorituksia yhteensä 2

     N18
1. Riikka Parviainen 385
2. Annika Sihvonen 381
3. Jonna Taponen 362 ...suorituksia yhteensä 3

     N24
1. Henna Kärhä 387
2. Jenni Jantunen 365 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Eila Väisänen 375 ...suorituksia yhteensä 1

     R10
1. Timo Nyström 588
2. Erkki Juntikka 540 ...suorituksia yhteensä 2

     R11 makuu
1. Timo Nyström 600
2. Erkki Juntikka 579 ...suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Toni Matilainen 584
2. Juha Hirvi 583
3. Timo Puisto 583 ...suorituksia yhteensä 11

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y16
1. Teemu Ukkola 377
2. Aleksi Leppä 374
3. Otto Suuronen 372 ...suorituksia yhteensä 8

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y18
1. Olli Hahl 581
2. Juho Ylönen 544
3. Mikko-Matti Hulkkonen 543 ...suorituksia yhteensä 6

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Juuso Pekurinen 566
2. Iiro Rouhiainen 561
3. Ville Närhi 552 ...suorituksia yhteensä 3

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y24
1. Niko Matilainen 548 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Ahti Hovi 376
2. Ismo Kärmeniemi 370
3. Rauno Nopanen 369 ...suorituksia yhteensä 9

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Markku Mäyränen 368
2. Pekka Valtonen 368
3. Mauri Heino 364 ...suorituksia yhteensä 6



Updated 16.2.2010 19:44 / DS Ranking System © 1993 - 2009.