Aluemestaruus kilpailu 2010

Aluemestaruus kilpailu 2010 , Kankaanpää , 06. - 07.02.2010



10m Ilmakivääri
     Y
1. Juho Kurki 595
2. Mauri Ranta 586
3. Taneli Leppänen 585 ...suorituksia yhteensä 19

     Y joukkueet , ( yhteensä 5 )

     N
1. Jenni Jussila 391
2. Hanna Pitkänen 390
3. Jenni Leppänen 386 ...suorituksia yhteensä 4

     Y24
1. Tomi Huuhka 584
2. Sami Valkama 581
3. Petri Esala 566 ...suorituksia yhteensä 3

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N24
1. Jasmine Uuttu 382 ...suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Juho Kurki 599
2. Sami Korpela 582
3. Tom Mattsson 577 ...suorituksia yhteensä 4

     N20
1. Hanna Nivus 382
2. Erika Lindholm 327 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Juhani Männistö 542
2. Ville Karsila 535
3. Erkki Männistö 532 ...suorituksia yhteensä 4

     Y16
1. Mathias Nordberg 374
2. Aleksi Lammintausta 370
3. Matias Pukaralammi 353 ...suorituksia yhteensä 8

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Elin Liewendahl 385
2. Kristiina Iivonen 365
3. Stella Raulisto 322 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Matti Viljakainen 379
2. Reino Uuttu 377
3. Heikki Ranne 377 ...suorituksia yhteensä 8

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Mauri Röppänen 366
2. Jarmo Engblom 363
3. Aimo Rahikka 344 ...suorituksia yhteensä 7

     Y70
1. Tapio Virtanen 356
2. Veli Korjus 354
3. Osmo Paavola 339 ...suorituksia yhteensä 3

     RY50
1. Jarkko Suominen 395
2. Juha-Pekka Saarimaa 392 ...suorituksia yhteensä 2

     14VT
1. Maria Liewendahl 285
2. Elin Abrahamsson 277
3. Jone Lång 268 ...suorituksia yhteensä 12

     14HT
1. Esa Niemi 290 ...suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Jimi Lång 170
2. Eetu Lahdenpää 168
3. Lauri Vähä-Savo 167 ...suorituksia yhteensä 10

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12HT
1. Ronja Niemi 196 ...suorituksia yhteensä 1

     10IT
1. Riku Koskela 199
2. Elli Männistö 195
3. Elina Takku 191 ...suorituksia yhteensä 9

     8IT
1. Reetta Wallin 188
2. Paavo Kallioinen 179
3. Leo Tuomi 179 ...suorituksia yhteensä 5


10m Ilmapistooli
     Y
1. Mikko Ehrlund 564
2. Lauri Lauste 564
3. Antti Tervo 561 ...suorituksia yhteensä 14

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N
1. Karoliina Helle 387
2. Päivi Lammintausta 365
3. Tarja Nevalainen 360 ...suorituksia yhteensä 11

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y20
1. Lasse Kuusisto 543
2. Klaus Kurki 534
3. Valtteri Lähteenmäki 503 ...suorituksia yhteensä 3

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Evi Toivonen 351 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Elias Ruutti 545
2. Jani Sokura 538
3. Lasse Alastalo 495 ...suorituksia yhteensä 5

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Tuomas Pukaralammi 349
2. Konsta Kivi 334
3. Oskari Eloranta 333 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Alisa Honkala 292
2. Essi Niemi 280 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Ritva Lapinniemi 356
2. Tuula Harju 354
3. Pirjo Hannila 332 ...suorituksia yhteensä 4

     N50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jukka Nikkari 369
2. Pekka Röppänen 365
3. Pentti Laihanen 363 ...suorituksia yhteensä 9

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Tapio Kaitila 374
2. Seppo Mäkinen 371
3. Erkki Grönholm 370 ...suorituksia yhteensä 14

     Y70
1. Matti Arvela 354
2. Reino Piispa 329
3. Sakari Uola 317 ...suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Jone Lång 261
2. Iiro Marttila 241
3. Jani Kahila 233 ...suorituksia yhteensä 5

     12VT
1. Sakari Kauppinen 176
2. Tuomas Murtoniemi 172
3. Niko Roos 167 ...suorituksia yhteensä 9

     12VT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     10IT
1. Juho Tommila 188
2. Kuutti Tuomi 188
3. Kamilla Kajokallio 185 ...suorituksia yhteensä 7

     8IT
1. Joonas Holma 175
2. Hiski Eronen 167 ...suorituksia yhteensä 2



Updated 12.2.2010 18:24 / DS Ranking System © 1993 - 2009.