Ilma-aseiden Pohjanmaan aluemestaruuskilpailut

Ilma-aseiden Pohjanmaan aluemestaruuskilpailut , Koulukeskus, Kauhava , 06. - 07.02.2010



10m Ilmapistooli
     N16
1. Noora Kivistö 354
2. Taru Teikari 320 ...suorituksia yhteensä 2

     N18
1. Tea Lepistö 364
2. Eveliina Pukkinen 355
3. Susanna Ahomäki 346 ...suorituksia yhteensä 4

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Aleksi Pirttimäki 354
2. Matias Lahtela 343
3. Joonas Riutta 338 ...suorituksia yhteensä 9

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y18
1. Sami Leppälä 517
2. Jaakko Lauttamus 507 ...suorituksia yhteensä 2

     N
1. Mira Suhonen 380
2. Ritva Karri 380
3. Mirja Nevansuu 371 ...suorituksia yhteensä 16

     N joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N20
1. Anette Källi 366
2. Annukka Riutta 360 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Mirja Aho 350
2. Terttu Laakeri 337
3. Anneli Turja 332 ...suorituksia yhteensä 3

     Y
1. Henri Rutanen 568
2. Jyrki Pitkäranta 565
3. Jyrki Turja 564 ...suorituksia yhteensä 30

     Y joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y20
1. Aki Rantakangas 552
2. Aleksi Vasu 549
3. Tuomo Hautala 527 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Keijo Haapa-Aho 375
2. Jarmo Vuorinen 367
3. Reijo Rantakangas 363 ...suorituksia yhteensä 12

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Per-Erik Gammelgård 381
2. Markku Leino 365
3. Markku Kujala 362 ...suorituksia yhteensä 17

     Y70
1. Erkki Karri 355
2. Reijo Turpeinen 347
3. Juhani Tammela 340 ...suorituksia yhteensä 7


10m Ilmakivääri
     N16
1. Sanna Lager 374
2. Merja Sillanpää 364
3. Anni Hautaniemi 362 ...suorituksia yhteensä 9

     N18
1. Jaana Lager 382
2. Laura Haukkala 379
3. Helena Virtanen 377 ...suorituksia yhteensä 6

     N18 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y16
1. Ville Vaaranmaa 367
2. Tommi Kamppila 362
3. Mika Ketola 356 ...suorituksia yhteensä 10

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y18
1. Jaakko Björkbacka 591
2. Jussi Palo 579
3. Juho Syväniemi 572 ...suorituksia yhteensä 6

     N
1. Pauliina Frilander 396
2. Maria Takala 389
3. Nina Pernu 386 ...suorituksia yhteensä 13

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N20
1. Tuula Rantakangas 375
2. Satu Luoma 358 ...suorituksia yhteensä 2

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y
1. Marjo Yli-Kiikka 595
2. Jaakko Björkbacka 593
3. Juha Soini 587 ...suorituksia yhteensä 19

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y20
1. Sami Laksola 581
2. Pyry Passi 560 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Seppo Siukola 379
2. Matti Leskelä 372
3. Markku Niemi 368 ...suorituksia yhteensä 9

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Markku Rintala 363
2. Erkki Perälä 361
3. Gustaf Strömback 359 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Kalevi Suomu 350
2. Arto Pihlava 348
3. Armo Lahtonen 345 ...suorituksia yhteensä 5


P4 Vapaapistooli
     Y
1. Mauri Rantamäki 542 ...suorituksia yhteensä 1


R2 Ilmakivääri SH1
     Y
1. Erkki Pekkala 600
2. Veikko Palsamäki 596
3. Kalervo Pieksämäki 589 ...suorituksia yhteensä 3

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )


R4 Ilmakivääri SH2
     Y
1. Jukka Mikkonen 596 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Risto Murisoja 399
2. Urpo Kilja 396
3. Erkki Pietilä 396 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Aimo Lassila 389
2. Sulo Nurmenniemi 386 ...suorituksia yhteensä 2



Updated 8.2.2010 19:18 / DS Ranking System © 1993 - 2009.