Hämeen aluemestaruuskilpailut

Hämeen aluemestaruuskilpailut , Orimattila , 06. - 07.02.2010



10m Ilmapistooli
     10IT
1. Eveliina Pelkonen 185
2. Juho-Pekka Nurminen 178 ...suorituksia yhteensä 2

     12VT
1. Niklas Lehtonen 181
2. Karoliina Riukka 148
3. Niko Mäkelä 144 ...suorituksia yhteensä 4

     14VT
1. Sofi Sulanen 265
2. Anniina Lindén 252
3. Marianna Lavos 237 ...suorituksia yhteensä 3

     Y16
1. Petri Kiiski 310
2. Toni Virtanen 286 ...suorituksia yhteensä 2

     N
1. Eeva Vilander 366
2. Laura Wegelius 365
3. Satu Ojala 364 ...suorituksia yhteensä 7

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Heidi Latvala 328 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Teemu Lahti 581
2. Tomi Harju 579
3. Kalle Wegelius 565 ...suorituksia yhteensä 27

     Y joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y50
1. Juha Moijanen 375
2. Mauri Pokkinen 366
3. Matti Selonen 365 ...suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y60
1. Eero Lehtinen 373
2. Pekka Varjus 366
3. Heikki Heikkilä 365 ...suorituksia yhteensä 16

     Y70
1. Sakari Paasonen 369
2. Olavi Linden 363
3. Esko Marttila 358 ...suorituksia yhteensä 7

     N18
1. Niina Manninen 352 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Jarkko Järvenpää 555 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmakivääri
     10IT
1. Akseli Keskinen 193
2. Eveliina Pelkonen 176
3. Tommi Ovaskainen 174 ...suorituksia yhteensä 4

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Niklas Mäkelä 200
2. Manta Jääskeläinen 179
3. Venla Oja 173 ...suorituksia yhteensä 4

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 1 )

     12VT
1. Aki Koivu 183
2. Saara-Maria Tiiva 162
3. Lauri Mäkelä 143 ...suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Veikko Keskinen 269
2. Anniina Lindén 269
3. Sofi Sulanen 258 ...suorituksia yhteensä 6

     14VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Jesse Kuusisto 362 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Katariina Laine 387
2. Erika Markkinen 378
3. Saana Tattari 374 ...suorituksia yhteensä 5

     N20
1. Taina Ruokolainen 387 ...suorituksia yhteensä 1

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 361 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Niko Hänninen 581
2. Pekka Raittinen 574
3. Antti Raittinen 568 ...suorituksia yhteensä 6

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     8IT
1. Emma Keskinen 193
2. Tiitus Luukkanen 187
3. Axel Hiidenheimo 167 ...suorituksia yhteensä 5

     8IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Teemu Lipponen 564 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Martti Luhtajärvi 381
2. Jarmo Järvelä 378
3. Ulf Friberg 349 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Tapio Lehto 367
2. Arto Ojala 366
3. Tauno Lindström 343 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Antti Tyrväinen 367
2. Eero Sorvali 353
3. Jussi Ruohonen 351 ...suorituksia yhteensä 7

     N18
1. Ida Lindroos 337 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Panu Villanen 557
2. Jussi Hölli 554 ...suorituksia yhteensä 2

     Y24
1. Henri Lahtinen 573 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 8.2.2010 19:08 / DS Ranking System © 1993 - 2009.