joukkueiden SM-kilpailu

joukkueiden SM-kilpailu , Iittala , 13. - 14.02.2010



10m Ilmakivääri
     Y16
1. Daniel Ekholm 382
2. Jens Rudnäs 380
3. Joni Stenström 377 ...suorituksia yhteensä 15

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     N16
1. Katariina Laine 381
2. Mira Ojanen 370
3. Johanna Huotari 366 ...suorituksia yhteensä 17

     N16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y18
1. Jaakko Björkbacka 584
2. Erika Markkinen 583
3. Gisela Miettinen 582 ...suorituksia yhteensä 14

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N18
1. Marjoriikka Rissanen 387
2. Noora Pulju 384
3. Petra Liljeberg 384 ...suorituksia yhteensä 14

     N18 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y20
1. Juho Kurki 597
2. Elin Liewendahl 590
3. Sami Korpela 586 ...suorituksia yhteensä 11

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N20
1. Taina Ruokolainen 393
2. Aino Hongisto 363
3. Pia Vahvaselkä 363 ...suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y
1. Henri Häkkinen 596
2. Juho Kurki 593
3. Juho Autio 591 ...suorituksia yhteensä 60

     Y joukkueet , ( yhteensä 20 )

     N
1. Marjo Yli-Kiikka 396
2. Gisela Miettinen 387
3. Laura Haukkala 385 ...suorituksia yhteensä 18

     N joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y50
1. Jari Lehtinen 384
2. Jukka Salonen 381
3. Markku Kärkkäinen 378 ...suorituksia yhteensä 24

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 13 )

     Y60
1. Toivo Lukkarinen 364
2. Mauri Röppänen 363
3. Chister Lassus 362 ...suorituksia yhteensä 14

     Y70
1. Jussi Ruohonen 351 ...suorituksia yhteensä 1

     N24
1. Elina Hongisto 376
2. Cindy Dufvelin 366 ...suorituksia yhteensä 2

     N24 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y24
1. Pauliina Frilander 583
2. Eetu Orsjoki 579
3. Sami Valkama 578 ...suorituksia yhteensä 10

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 3 )


10m Ilmapistooli
     Y16
1. Aleksi Bruun 360
2. Matias Lahtela 358
3. Tuomas Pukaralammi 356 ...suorituksia yhteensä 20

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     N16
1. Noora Kivistö 350
2. Tuulikki Pienimaa 346
3. Essi Sipola 339 ...suorituksia yhteensä 4

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Elias Ruutti 550
2. Teemu Vastamäki 504
3. Nina Manninen 501 ...suorituksia yhteensä 9

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N18
1. Susanna Ahomäki 366
2. Tea Lepistö 365
3. Eveliina Pukkinen 362 ...suorituksia yhteensä 3

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Gisela Miettinen 546
2. Stefan Miettinen 544
3. Lasse Kuusisto 543 ...suorituksia yhteensä 9

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y
1. Kai Jahnsson 581
2. Jesse Peltomäki 578
3. Tomi Harju 576 ...suorituksia yhteensä 75

     Y joukkueet , ( yhteensä 25 )

     N
1. Sari Björnholm 372
2. Eveliina Pukkinen 369
3. Satu Ojala 369 ...suorituksia yhteensä 21

     N joukkueet , ( yhteensä 7 )

     N50
1. Ritva Lapinniemi 357
2. Tuula Harju 357
3. Maarit Lepomäki 342 ...suorituksia yhteensä 3

     N50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Antti Pesonen 378
2. Jukka Nikkari 376
3. Veikko Alanko 374 ...suorituksia yhteensä 29

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 18 )

     Y60
1. Alpo Ikonen 368
2. Pentti Järvinen 368
3. Matti Lehtinen 366 ...suorituksia yhteensä 23

     Y70
1. Sakari Paasonen 367
2. Olavi Linden 367
3. Matti Nurminen 364 ...suorituksia yhteensä 8



Updated 22.2.2010 15:51 / DS Ranking System © 1993 - 2009.