Kaakkois-Suomen AM 2010 25m ja 50m lajit

Kaakkois-Suomen AM 2010 25m ja 50m lajit , Pieksämäki , 19. - 20.06.2010



50m Pistooli
     Y18
1. Otto Suuronen 510 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Juha Valjus 546
2. Kirsti Kaaro 510
3. Heikki Lipsanen 507 ...suorituksia yhteensä 5

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jarmo Talka 526
2. Jorma Mecklin 498
3. Arvo Tuovila 495 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Heino Pitkäkangas 522
2. Jorma Åsbacka 502
3. Markku Rytkölä 502 ...suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Rauno Kiri 481 ...suorituksia yhteensä 1


25m Olympiapistooli
     N
1. Sanni Nuotiomaa 475 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Jarmo Talka 540 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Jorma Åsbacka 555 ...suorituksia yhteensä 1

     Y70
1. Veijo Nousiainen 486
2. Harri Hentula 467
3. Matti Vahvaselkä 409 ...suorituksia yhteensä 3


25m Vakiopistooli
     Y18
1. Otto Suuronen 530 ...suorituksia yhteensä 1

     N
1. Olga Wolkoff 536
2. Sanni Nuotiomaa 468 ...suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Heikki Lipsanen 556 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Jarmo Talka 533
2. Jorma Mecklin 526
3. Veikko Anttolainen 488 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Jorma Åsbacka 539
2. Jouko Seppänen 532
3. Heino Pitkäkangas 531 ...suorituksia yhteensä 5

     Y70
1. Esko Kainulainen 477
2. Veijo Nousiainen 463
3. Raimo Vanninen 445 ...suorituksia yhteensä 3


25m Pienoispistooli
     12T
1. Teemu Hertz 195
2. Anni Niskanen 193
3. Teemu Puuska 182 ...suorituksia yhteensä 7

     12T joukkueet , ( yhteensä 1 )

     14T
1. Janne Moilanen 259
2. Satu Korhola 233 ...suorituksia yhteensä 2

     Y
1. Heikki Lipsanen 564
2. Teemu Muhonen 525 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Jorma Mecklin 566
2. Jarmo Talka 558
3. Veikko Anttolainen 534 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Heino Pitkäkangas 569
2. Jorma Åsbacka 559
3. Markku Rytkölä 536 ...suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Esko Kainulainen 545
2. Veijo Nousiainen 540
3. Raimo Vanninen 524 ...suorituksia yhteensä 3


25m Urheilupistooli
     Y16
1. Otto Suuronen 372 ...suorituksia yhteensä 1

     N
1. Olga Wolkoff 560
2. Sanni Nuotiomaa 521
3. Sanna Ihalainen 445 ...suorituksia yhteensä 3


25m Isopistooli
     Y
1. Heikki Lipsanen 558 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Jorma Mecklin 565 ...suorituksia yhteensä 1

     Y60
1. Jorma Åsbacka 545
2. Jouko Seppänen 542 ...suorituksia yhteensä 2

     Y70
1. Esko Kainulainen 509
2. Raimo Vanninen 504
3. Veijo Nousiainen 495 ...suorituksia yhteensä 3


50m Kivääri makuu
     12T
1. Santeri Saattonen 193
2. Tomi Nopanen 192
3. Mika Varjo 189 ...suorituksia yhteensä 15

     12T joukkueet , ( yhteensä 2 )

     14T
1. Janne Moilanen 292
2. Taneli Ripatti 290
3. Aatu Rahikainen 288 ...suorituksia yhteensä 10

     14T joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Tea Sikanen 372
2. Annuriikka Korhola 328 ...suorituksia yhteensä 2

     Y16
1. Aleksi Leppä 380
2. Teemu Ukkola 377
3. Jouni Ritvanen 364 ...suorituksia yhteensä 5

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N18
1. Annika Sihvonen 580
2. Riikka Parviainen 579
3. Pia-Mari Sikanen 506 ...suorituksia yhteensä 3

     Y18
1. Mikko-Matti Hulkkonen 579
2. Olli Hahl 578
3. Juho Ylönen 563 ...suorituksia yhteensä 3

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Teemu Mesiäinen 580
2. Iiro Rouhiainen 575 ...suorituksia yhteensä 2

     N24
1. Henna Kärhä 581
2. Noora Leppäketo 566 ...suorituksia yhteensä 2

     Y24
1. Niko Matilainen 585 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Jouni Jokinen 587
2. Juha Peltonen 585
3. Veli-Matti Mukari 578 ...suorituksia yhteensä 7

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N50
1. Eila Väisänen 544 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Mikko Mattila 594
2. Vesa Ukkola 577
3. Jyrki Tolvanen 574 ...suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Mauri Heino 576
2. Martti Syrjäoja 569
3. Olavi Mynttinen 568 ...suorituksia yhteensä 8

     Y70
1. Aimo Kapiainen 572 ...suorituksia yhteensä 1


50m Kivääri 3x20 ls
     N16
1. Tea Sikanen 521 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Aleksi Leppä 545
2. Teemu Ukkola 535
3. Arttu Kolehmainen 518 ...suorituksia yhteensä 3

     N18
1. Riikka Parviainen 556
2. Annika Sihvonen 555 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Olli Hahl 558
2. Mikko-Matti Hulkkonen 540
3. Juho Ylönen 531 ...suorituksia yhteensä 3

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N24
1. Henna Kärhä 561
2. Noora Leppäketo 542 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Eila Väisänen 484 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Mikko Mattila 562
2. Vesa Ukkola 528
3. Juha-Pekka Hulkkonen 499 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Mauri Heino 527
2. Martti Syrjäoja 516
3. Jouko Hietalahti 515 ...suorituksia yhteensä 7

     Y70
1. Aimo Kapiainen 507 ...suorituksia yhteensä 1


50m Kivääri 3x40 ls
     Y20
1. Teemu Mesiäinen 1117 ...suorituksia yhteensä 1

     Y24
1. Niko Matilainen 1105 ...suorituksia yhteensä 1

     Y
1. Jouni Jokinen 1135
2. Juha Peltonen 1128
3. Pentti Rissanen 1076 ...suorituksia yhteensä 3

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )



Updated 25.6.2010 16:48 / DS Ranking System © 1993 - 2009.