SM-Karsinta / EM-Näyttökisa

SM-Karsinta / EM-Näyttökisa , Anssin Jussin Areen, Kauhava(Ylihärmä) , 22. - 23.01.2011



10m Ilmakivääri
     Y
1. Juha Soini (589+102,5) 691,5
2. Juho Kurki (589+99,9) 688,9
3. Jaakko Björkbacka (587+99,7) 686,7 ...suorituksia yhteensä 34

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Elin Liewendahl (391+102,9) 493,9
2. Pauliina Frilander (387+101,8) 488,8
3. Riikka Parviainen (388+100,6) 488,6 ...suorituksia yhteensä 27

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y24
1. Juho Autio (579+99,3) 678,3
2. Juha Soini (576+100,8) 676,8
3. Tom Mattsson (568+98) 666,0 ...suorituksia yhteensä 4

     N24
1. Paula Peltoniemi (391+99,6) 490,6
2. Pauliina Frilander (391+99,5) 490,5
3. Noora Leppäketo (388+100,3) 488,3 ...suorituksia yhteensä 5

     Y20
1. Juho Kurki (591+101,4) 692,4
2. Anton Aprelev (583+101) 684,0
3. Henri Törmälä (579+101,8) 680,8 ...suorituksia yhteensä 11

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Marika Oikarinen (394+101,3) 495,3
2. Elin Liewendahl (393+100,6) 493,6
3. Riikka Parviainen (388+99,4) 487,4 ...suorituksia yhteensä 13

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Joni Stenström 574
2. Jussi Palo 563
3. Juho Ylönen 559 ...suorituksia yhteensä 10

     N18
1. Katarina Långström 389
2. Gisella Miettinen 388
3. Jaana Lager 384 ...suorituksia yhteensä 8

     Y16
1. Mika Ketola 384
2. Ville Vaaranmaa 378
3. Tommi Kamppila 377 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Sanna Lager 377
2. Tea Sikanen 376
3. Sara Lauttamus 373 ...suorituksia yhteensä 7

     N50
1. Eila Väisänen 379
2. Satu Tynnyrinen 326 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Jari Lehtinen 383
2. Carl Johan Bergman 381
3. Seppo Siukola 380 ...suorituksia yhteensä 10

     Y60
1. Kari Hallila 370
2. Gustaf Strömbäck 364
3. Mauri Röppänen 357 ...suorituksia yhteensä 5

     Y70
1. Erkki Perälä 359
2. Ossi Hellman 346
3. Jaakko Huhtala 334 ...suorituksia yhteensä 3


10m Ilmapistooli
     Y
1. Teemu Lahti (574+99,5) 673,5
2. Lauri Lauste (571+95,7) 666,7
3. Tarmo Af Ursin (565+100,2) 665,2 ...suorituksia yhteensä 33

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N
1. Noora Kivistö (368+96,7) 464,7
2. Gisella Miettinen (364+96,6) 460,6
3. Susanna Ahomäki (364+94,2) 458,2 ...suorituksia yhteensä 20

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y20
1. Miika Leppänoro (556+98,6) 654,6
2. Anton Miettinen (545+93,7) 638,7
3. Tuomo Hautala (536+96,7) 632,7 ...suorituksia yhteensä 3

     N20
1. Susanna Ahomäki (368+98,9) 466,9
2. Annukka Riutta (363+92,7) 455,7
3. Tea Lepistö (356+88,8) 444,8 ...suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Sami Leppälä 542
2. Otto Suuronen 540
3. Aleksi Pirttimäki 536 ...suorituksia yhteensä 6

     N18
1. Gisella Miettinen 367
2. Eveliina Pukkinen 353 ...suorituksia yhteensä 2

     Y16
1. Niko-Petteri Nimell 361
2. Tomi Nimell 351
3. Samuel Turigin 343 ...suorituksia yhteensä 13

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Noora Kivistö 357
2. Johanna Hahl 325
3. Taru Teikari 321 ...suorituksia yhteensä 3

     N50
1. Mirja Nevansuu 357
2. Terttu Laakeri 350
3. Sirkka Savukari 340 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50
1. Reijo Rantakangas 373
2. Keijo Haapa-Aho 368
3. Risto Korhonen 367 ...suorituksia yhteensä 7

     Y60
1. Juhani Öhman 373
2. Seppo Paakki 356
3. Heikki Yrjänäinen 355 ...suorituksia yhteensä 9

     Y70
1. Erkki Karri 358 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 26.1.2011 08:59 / DS Ranking System © 1993 - 2009.