L-S AMkisat ilmapistooli ja -kivääri 2011

L-S AMkisat ilmapistooli ja -kivääri 2011 , Turku , 05. - 06.02.2011



10m Ilmakivääri
     Y
1. Antti Mäkelä 588
2. Mauri Ranta 587
3. Andreas Virtanen 586 ...suorituksia yhteensä 21

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N
1. Hanna Pitkänen 394
2. Elin Liewendahl 394
3. Jenni Leppänen 385 ...suorituksia yhteensä 7

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y24
1. Sami Valkama 582
2. Tom Mattsson 569
3. Sauli Lakkisto 566 ...suorituksia yhteensä 3

     Y20
1. Andreas Virtanen 589
2. Erkki Männistö 536 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Erika Lindholm 369 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Matias Pukaralammi 556
2. Aleksi Lammintausta 551
3. Juhani Männistö 524 ...suorituksia yhteensä 5

     N18
1. Elin Liewendahl 393 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Janne Mäensivu 370
2. Tino Seilonen 306
3. Mikko Kiikeri 295 ...suorituksia yhteensä 4

     N16
1. Mira Ojanen 382
2. Anna-Maria Siivonen 366
3. Inkeri Lammintausta 345 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Matti Viljakainen 377
2. Reino Uuttu 373
3. Martti Luhtajärvi 373 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Heikki Ranne 376
2. Jorma Röppänen 375
3. Matti Rinnola 373 ...suorituksia yhteensä 9

     Y70
1. Osmo Paavola 346
2. Veli Korjus 343
3. Olavi Sjöberg 341 ...suorituksia yhteensä 4

     SH 2 Y50
1. Juha-Pekka Saarimaa 391 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmapistooli
     Y
1. Lauri Lauste 575
2. Jukka Nikkari 559
3. Antti Tervo 557 ...suorituksia yhteensä 26

     Y joukkueet , ( yhteensä 5 )

     N
1. Karoliina Helle 377
2. Elina Silver 366
3. Vanja Fred 366 ...suorituksia yhteensä 10

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Elias Ruutti 540
2. Teemu Vastamäki 530 ...suorituksia yhteensä 2

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Lasse Alastalo 451 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Oskari Eloranta 353
2. Tuomas Pukaralammi 352
3. Julius Jänismäki 346 ...suorituksia yhteensä 6

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Anna Lakkisto 329
2. Ada Pekola 307
3. Alisa Honkala 301 ...suorituksia yhteensä 3

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N50
1. Tuula Harju 356
2. Ritva Lapinniemi 349
3. Maarit Lepomäki 328 ...suorituksia yhteensä 4

     N50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Pentti Laihanen 371
2. Simo Saarenmaa 365
3. Jukka Nikkari 361 ...suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 7 )

     Y60
1. Tapio Kaitila 373
2. Erkki Grönholm 360
3. Kurt Wallden 359 ...suorituksia yhteensä 18

     Y70
1. Seppo Mäkinen 365
2. Aulis Kurronen 346
3. Seppo Lassila 346 ...suorituksia yhteensä 9


10m Liikkuvamaali
     Y
1. Jan Malmberg 526
2. Heikki Lähdekorpi 516
3. Jari Laaksonen 496 ...suorituksia yhteensä 3

     N
1. Mervi Ala-Kleme 348 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Adam Jansson 478 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Reino Uuttu 364
2. Jari Lehtonen 341
3. Tapani Pöysti 315 ...suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Seppo Martin 320
2. Jouko Välimäki 299 ...suorituksia yhteensä 2

     Y70
1. Lasse Nummi 320
2. Heikki Virolainen 303 ...suorituksia yhteensä 2


10m Liikkuvamaali sj
     Y
1. Jari Laaksonen 347
2. Heikki Lähdekorpi 344
3. Jan Malmberg 329 ...suorituksia yhteensä 3

     N
1. Mervi Ala-Kleme 325 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Adam Jansson 339 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Reino Uuttu 366
2. Jari Lehtonen 338
3. Tapani Pöysti 334 ...suorituksia yhteensä 7

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Seppo Martin 320
2. Jouko Välimäki 291 ...suorituksia yhteensä 2

     Y70
1. Heikki Virolainen 290
2. Lasse Nummi 288 ...suorituksia yhteensä 2



Updated 6.2.2011 19:42 / DS Ranking System © 1993 - 2009.