SAL:n Etelä-Suomen Alueen ilma-asemestaruus

SAL:n Etelä-Suomen Alueen ilma-asemestaruus , Mäntsälän Monitoimitalo , 04. - 05.02.2012



10m Ilmakivääri
     Y
1. Aleksi Jarva 586
2. Kari Kortelainen 583
3. Sebastian Långströn 583 ...suorituksia yhteensä 12

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Katarina Långström 393
2. Erika Dufvelin 389
3. Aina Kivi 384 ...suorituksia yhteensä 8

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y24
1. Bo Liljeberg 559 ...suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Otto Mäkelä 570
2. Jan Liljeberg 536 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Katarina Långström 392
2. Erika Dufvelin 383
3. Petra Liljeberg 371 ...suorituksia yhteensä 3

     N20 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y18
1. Aleksi Jarva 576
2. Joni Stenström 576
3. Jesse Peurasaari 568 ...suorituksia yhteensä 3

     N18
1. Johanna Mukkala 373
2. Riikka Määttä 372
3. Minna Asikainen 371 ...suorituksia yhteensä 4

     Y16
1. Cristian Friman 387
2. Sebastian Långström 381
3. Björn Friman 347 ...suorituksia yhteensä 6

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Henna Viljanen 382
2. Jenna Kuisma 379
3. Aina Kivi 378 ...suorituksia yhteensä 7

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Kurt Thune 382
2. Antero Lindberg 360
3. Kalervo Partanen 348 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Ilmo Kinnunen 372
2. Esko Törölä 364
3. Alpo Veijalainen 362 ...suorituksia yhteensä 12

     Y70
1. Silmu Kuisma 380
2. Paavo Pyykkönen 362
3. Kauko Kaartinen 355 ...suorituksia yhteensä 5

     14VT
1. Matias Kiuru 281
2. Rasmus Lagerström 271 ...suorituksia yhteensä 2

     12HT
1. Nico Järvinen 190 ...suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Robert Aspelin 161 ...suorituksia yhteensä 1

     10IT
1. Casper Friman 199
2. Viktor Nyberg 198
3. Jere Lehtinen 190 ...suorituksia yhteensä 4

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     11-14A
1. Melinda Moring 195
2. Sandra Moring 192
3. Anton Anttila 189 ...suorituksia yhteensä 3

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 1 )


10m Ilmapistooli
     Y
1. Kristian Saarikorpi 567
2. Taneli Peltonen 566
3. Rauno Hartikainen 559 ...suorituksia yhteensä 24

     Y joukkueet , ( yhteensä 5 )

     N
1. Paula Viitasaari 373
2. Paula Paajanen 364
3. Minna Bloigu 363 ...suorituksia yhteensä 8

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y16
1. Björn Friman 318 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Sandra Toivonen 344
2. Henna Viljanen 343
3. Essi Kuisma 342 ...suorituksia yhteensä 6

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N50
1. Raija Vehanen 365
2. Leila Semi 345 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Jorma Lindströn 369
2. Arto Kormu 366
3. Torsti Annala 364 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     Y60
1. Lawrence Mariani-Cerati 373
2. Vesa Savolainen 364
3. Vesa Ennevaara 363 ...suorituksia yhteensä 11

     Y70
1. Usko Mettiäinen 352
2. Seppo Laitakari 352
3. Ulf Fagerström 347 ...suorituksia yhteensä 10

     14VT
1. Armi Häkkinen 238
2. Sebastian Långström 233 ...suorituksia yhteensä 2

     12VT
1. Cristian Friman 174 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 22.3.2012 16:58 / DS Ranking System © 1993 - 2009.