Hämeen aluemestaruuskilpailut

Hämeen aluemestaruuskilpailut , Orimattila , 04. - 05.02.2012



10m Ilmakivääri
     Y
1. Antti Raittinen 572
2. Pekka Raittinen 561
3. Hannu Lahtinen 526 ...suorituksia yhteensä 4

     N
1. Noora Etula 387
2. Katariina Laine 383
3. Saana Tattari 383 ...suorituksia yhteensä 3

     Y24
1. Teemu Lipponen 572 ...suorituksia yhteensä 1

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N24
1. Taina Ruokolainen 385 ...suorituksia yhteensä 1

     N24 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Panu Villanen 578
2. Jussi Hölli 573 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Ida Lindroos 375 ...suorituksia yhteensä 1

     N18
1. Saana Tattari 388
2. Erika Markkinen 384
3. Katariina Laine 383 ...suorituksia yhteensä 5

     Y16
1. Juho Katajamaa 375
2. Niklas Mäkelä 367
3. Veikko Keskinen 359 ...suorituksia yhteensä 4

     N16
1. Outi Tuhola 329 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Simo Kuoppamäki 367
2. Ulf Friberg 351
3. Juha Valve 333 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Tapio Lehto 359
2. Eero Tähkänen 357 ...suorituksia yhteensä 2

     Y70
1. Antti Tyrväinen 349
2. Veli-Jukka Heliövaara 344
3. Tauno Törnudd 339 ...suorituksia yhteensä 6

     SH2
1. Nina Berg 582 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Aki Koivu 278
2. Nuutti Pieskä 278
3. Lauri Mäkelä 250 ...suorituksia yhteensä 4

     12VT
1. Akseli Keskinen 176
2. Nico Lempinen 173
3. Mikko Mantere 172 ...suorituksia yhteensä 5

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     10IT
1. Emma Keskinen 198
2. Jani-Petteri Leppänen 194
3. Ville Suoniemi 194 ...suorituksia yhteensä 8

     10IT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     8IT
1. Altti Luukkanen 185 ...suorituksia yhteensä 1

     11-14A
1. Sampo Mäkinen 197
2. Eero Viljanen 193
3. Severi Kerttula 189 ...suorituksia yhteensä 9

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 2 )


10m Ilmapistooli
     Y
1. Antti Pesonen 569
2. Ari Huhtamäki 568
3. Jussi Saari 561 ...suorituksia yhteensä 20

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N
1. Päivi Könönen 370
2. Eeva Vilander 367
3. Pia Pitkänen 361 ...suorituksia yhteensä 8

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Veikko Keskinen 348
2. Petri Virtanen 318
3. Toni Virtanen 283 ...suorituksia yhteensä 3

     N50
1. Eeva Vilander 366
2. Anne Isotalo 365
3. Kyllikki Heinä 346 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Antti Pesonen 373
2. Veikko Alanko 368
3. Matti Selonen 366 ...suorituksia yhteensä 8

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Markku Haavisto 368
2. Olavi Aarnio 367
3. Jorma Laakso 364 ...suorituksia yhteensä 16

     Y70
1. Eero Lehtinen 374
2. Olavi Linden 361
3. Martti Kajomeri 353 ...suorituksia yhteensä 7

     14VT
1. Niko Mäkelä 226 ...suorituksia yhteensä 1

     12VT
1. Akseli Keskinen 169
2. Mikko Mantere 156
3. Sami Kauko 149 ...suorituksia yhteensä 6

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     10IT
1. Emma Keskinen 190
2. Jani-Petteri Leppänen 178 ...suorituksia yhteensä 2

     11-14A
1. Sanni Tiihonen 190
2. Eero Viljanen 188
3. Severi Kerttula 179 ...suorituksia yhteensä 4

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 1 )



Updated 5.2.2012 21:31 / DS Ranking System © 1993 - 2009.