ALUEMESTARUUSKILPAILUT ALAVUS 2012

ALUEMESTARUUSKILPAILUT ALAVUS 2012 , Alavuden liikuntahalli , 11. - 12.02.2012



10m Ilmakivääri
     Y
1. Juha Soini 585
2. Pyry Passi 579
3. Joni Virtanen 572 ...suorituksia yhteensä 14

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Riina Karhu 384
2. Minna Saarimäki 382
3. Marianne Palo 380 ...suorituksia yhteensä 12

     N joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y24
1. Pyry Passi 577 ...suorituksia yhteensä 1

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N24
1. Elina Lehtomäki 379 ...suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Jaakko Björkbacka 582
2. Jussi Palo 575
3. Tuomas Saranpää 554 ...suorituksia yhteensä 3

     N20
1. Piia Rantakangas 378
2. Laura Haukkala 363 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Tommi Kamppila 573
2. Mika Ketola 567
3. Antti Jaakkola 548 ...suorituksia yhteensä 6

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Sara Lauttamus 387
2. Pirita Ojanperä 372
3. Anni Hautaniemi 348 ...suorituksia yhteensä 4

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Ville Vaaranmaa 376
2. Juho Lähetkangas 376
3. Tuomas Korpela 358 ...suorituksia yhteensä 7

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Riina Karhu 385
2. Marianne Palo 382
3. Sanna Lager 376 ...suorituksia yhteensä 10

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Carl Bergman 382
2. Seppo Siukola 381
3. Matti Leskelä 368 ...suorituksia yhteensä 8

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Matti J Mikkola 373
2. Gustaf Strömbäck 364
3. Jorma Nyrhinen 360 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Erkki Perälä 363
2. Armo Lahtonen 359
3. Kalevi Suomu 347 ...suorituksia yhteensä 6


R11 Ilmakivääri B4
     Y
1. Mauri Rantamäki 536 ...suorituksia yhteensä 1


R3 Ilmakivääri SH1 makuu
     Y
1. Erkki Pekkala 600
2. Jarkko Mylly 594
3. Kalervo Pieksämäki 586 ...suorituksia yhteensä 3

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )


R5 Ilmakivääri SH2 makuu
     Y50
1. Seppo Levonperä 393
2. Eija Murisoja 375 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Taito Ohmero 396
2. Risto Murisoja 395
3. Erkki Pietilä 394 ...suorituksia yhteensä 4

     Y70
1. Urpo Kilja 395
2. Aimo Lassila 389
3. Sulo Nurmenniemi 386 ...suorituksia yhteensä 4


10m Ilmapistooli
     Y
1. Jyrki Pitkäranta 567
2. Jyrki Turja 566
3. Henri Rutanen 565 ...suorituksia yhteensä 20

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N
1. Anette Källi 377
2. Ritva Karri 374
3. Eveliina Pukkinen 372 ...suorituksia yhteensä 9

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y20
1. Sami Leppälä 541 ...suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Susanna Ahomäki 375
2. Eveliina Pukkinen 366 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Aleksi Pirttimäki 555
2. Tomi Rinta-Kauhajärvi 520
3. Joonas Riutta 515 ...suorituksia yhteensä 4

     N18
1. Noora Kivistö 363 ...suorituksia yhteensä 1

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Jukka Paski 340
2. Samuel Turigin 338
3. Tomi Nimell 336 ...suorituksia yhteensä 8

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N16
1. Mariella Källi 349
2. Taru Teikari 336
3. Joanna Haapaniemi 335 ...suorituksia yhteensä 5

     N50
1. Mirja Nevansuu 357
2. Terttu Laakeri 350
3. Mirja Aho 350 ...suorituksia yhteensä 6

     N50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Seppo Nevansuu 374
2. Keijo Haapa-aho 374
3. Reijo Rantakangas 365 ...suorituksia yhteensä 13

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 7 )

     Y60
1. Markku Leino 361
2. Heikki Yrjänäinen 356
3. Eero Haapala 356 ...suorituksia yhteensä 19

     Y70
1. Erkki Karri 358
2. Reijjo Turpeinen 353
3. Gunnar Ahopelto 344 ...suorituksia yhteensä 6



Updated 12.2.2012 21:01 / DS Ranking System © 1993 - 2009.