XX Arvi Tiinuksen Muistokilpailut

XX Arvi Tiinuksen Muistokilpailut , Hirvialhon koulu Akaa Viiala , 10. - 11.11.2012



10m Ilmakivääri
     Y
1. Mikko Ollikainen 587
2. Antti Raittinen 581
3. Antti Kajan 570 ...suorituksia yhteensä 5

     N
1. Paula Lepparu 382 ...suorituksia yhteensä 1

     N18
1. Juta Söueauk 377 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Jimi Långin 369
2. Samuel Solanti 329
3. Lassi Rullo 266 ...suorituksia yhteensä 3

     N16
1. Emma Takku 365
2. Eeva Hänninen 304 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 362 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Martti Luhtajärvi 373 ...suorituksia yhteensä 1

     Y60
1. Tapio Lehto 358
2. Väinö Ylitalo 350
3. Alpo Veijalainen 347 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Taisto Koskenlaakso 343
2. Tauno Törnudd 332
3. Kaarlo Simonen 332 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70SH2
1. Juhani Tuomola 303 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Akseli Keskinen 273
2. Sebastian Koskinen 272
3. Aki Koivu 270 ...suorituksia yhteensä 6

     12VT
1. Emma Keskinen 177
2. Jani-Petteri Leppänen 171
3. Mikko Mantere 166 ...suorituksia yhteensä 7

     10IT
1. Kaisa Rajala 191
2. Axel Hiidenheimo 187
3. Otto Takku 168 ...suorituksia yhteensä 3

     11-14A
1. Meri-Tuulia Leppänen 195
2. Petter Kovanen 182
3. Juho Rullo 175 ...suorituksia yhteensä 4


10m Ilmapistooli
     Y
1. Tarmo af Ursin 573
2. Arles Taal 553
3. Tomi Lempiäinen 551 ...suorituksia yhteensä 16

     Y16
1. Veikko Keskinen 343
2. Niklas Lehtonen 337
3. Daniel Solanti 301 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Veikko Alanko 371
2. Asko Lehtonen 357
3. Mauno Leinonen 343 ...suorituksia yhteensä 4

     Y60
1. Matti Lehtonen 362
2. Erkki Grönholm 360
3. Olavi Kivelä 359 ...suorituksia yhteensä 11

     Y70
1. Martti Kajomeri 346 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Akseli Keskinen 271
2. Niko Mäkelä 243 ...suorituksia yhteensä 2

     12VT
1. Sami Kauko 163
2. Mikko Mantere 162
3. Joonas Seppälä 157 ...suorituksia yhteensä 4

     11-14A
1. Meri-Tuulia Leppänen 181 ...suorituksia yhteensä 1


10m Liikkuvamaali
     Y
1. Sami Heikkilä 571
2. Tomi-Pekka Heikkilä 563
3. Tarmo Koskela 560 ...suorituksia yhteensä 14

     N
1. Anne Aho 362
2. Mervi Ala-Kleme 307 ...suorituksia yhteensä 2

     Y20
1. Jani Suoranta 543
2. Mika Heikkilä 535 ...suorituksia yhteensä 2

     Y16
1. Veikko Keskinen 496 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Juha Hacklin 341
2. Jukka Hakamäki 318
3. Tapani Pöysti 305 ...suorituksia yhteensä 6

     Y60
1. Erkki Mäkiniemi 310
2. Juhani Mäkitalo 309
3. Seppo Vasara 300 ...suorituksia yhteensä 9

     Y70
1. Torolf Stjemberg 277
2. Risto Suonpää 263
3. Matti Peltola 257 ...suorituksia yhteensä 6


10m Liikkuvamaali sj
     Y
1. Sami Heikkilä 390
2. Tomi-Pekka Heikkilä 379
3. Niklas Hyvärinen 375 ...suorituksia yhteensä 13

     N
1. Anne Aho 349
2. Mervi Ala-Kleme 280 ...suorituksia yhteensä 2

     Y20
1. Jani Suoranta 379
2. Mika Heikkilä 356 ...suorituksia yhteensä 2

     Y16
1. Veikko Keskinen 327 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Juha Hacklin 343
2. Tapani Pöysti 327
3. Jukka Hakamäki 313 ...suorituksia yhteensä 6

     Y60
1. Seppo Vasara 327
2. Seppo Martin 325
3. Juhani Mäkitalo 312 ...suorituksia yhteensä 9

     Y70
1. Risto Suonpää 270
2. Matti Peltola 270
3. Torolf Stjemberg 262 ...suorituksia yhteensä 6



Updated 12.11.2012 22:30 / DS Ranking System © 1993 - 2009.