Ilma-aseiden joukkue SM-kilpailut Mikkeli

Ilma-aseiden joukkue SM-kilpailut Mikkeli , MA:n Ampuma-Areena, Karkialampi , 16. - 17.02.2013



10m Ilmakivääri
     Y
1. Juho Kurki 598
2. Katarina Långström 594
3. Joni Stenström 594 ...suorituksia yhteensä 48

     Y joukkueet , ( yhteensä 16 )

     N
1. Marjo Yli-Kiikka 394
2. Marianne Palo 393
3. Annika Sihvonen 392 ...suorituksia yhteensä 15

     N joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y24
1. Juho Kurki 597
2. Robin Stenström 594
3. Pyry Passi 586 ...suorituksia yhteensä 10

     Y24 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     N24
1. Marjoriikka Rissanen 390
2. Nita Törmänen 385
3. Laura Vartiainen 379 ...suorituksia yhteensä 5

     N24 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y20
1. Joni Stenström 591
2. Katarina Långström 587
3. Saana Tattari 584 ...suorituksia yhteensä 10

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N20
1. Riikka Parviainen 395
2. Annika Sihvonen 390
3. Noora Pulju 382 ...suorituksia yhteensä 4

     N20 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y18
1. Katariina Laine 588
2. Mika Ketola 582
3. Jone Lång 581 ...suorituksia yhteensä 19

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N18
1. Jasmin Mattila 393
2. Satu Korhola 379 ...suorituksia yhteensä 2

     Y16
1. Sebastian Långström 392
2. Cristian Friman 378
3. Björn Friman 371 ...suorituksia yhteensä 15

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 6 )

     N16
1. Jenna Kuisma 388
2. Henna Viljanen 385
3. Riina Karhu 384 ...suorituksia yhteensä 16

     N16 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N50
1. Sirkka Savukari 385 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Martti Luhtajärvi 382
2. Mauri Takala 381
3. Mikko Taussi 381 ...suorituksia yhteensä 15

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 7 )

     Y60
1. Kurt Thune 374
2. Antero Rantala 367
3. Esko Törölä 364 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Mauri Heino 351 ...suorituksia yhteensä 1


10m Ilmapistooli
     Y
1. Teemu Lahti 571
2. Kirsti Kaaro 567
3. Tarmo af Ursin 566 ...suorituksia yhteensä 36

     Y joukkueet , ( yhteensä 12 )

     N
1. Mira Suhonen 381
2. Kirsi Rönnqvist 372
3. Reetta Hynninen 369 ...suorituksia yhteensä 27

     N joukkueet , ( yhteensä 9 )

     N24
1. Susanna Ahomäki 373
2. Annukka Riutta 368
3. Tea Lepistö 340 ...suorituksia yhteensä 3

     N24 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y18
1. Konsta Kivi 557
2. Emma Numminen 538
3. Noora Kivistö 537 ...suorituksia yhteensä 12

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N18
1. Essi Kuisma 343
2. Sandra Toivonen 311 ...suorituksia yhteensä 2

     N16
1. Henna Viljanen 332 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Mirja Nevansuu 362
2. Ritva Mykrä 332 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Pasi Koivunen 375
2. Hannes Frigård 375
3. Juha Valjus 372 ...suorituksia yhteensä 21

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 14 )

     Y60
1. Vesa Savolainen 370
2. Veijo Piironen 367
3. Vesa Ennevaara 363 ...suorituksia yhteensä 16

     Y70
1. Olavi Linden 358
2. Sakari Paasonen 358
3. Kurt Wallden 353 ...suorituksia yhteensä 3



Updated 17.2.2013 17:41 / DS Ranking System © 1993 - 2009.