Hämeen Aluemestaruuskilpailut 2013 ilma-aseilla

Hämeen Aluemestaruuskilpailut 2013 ilma-aseilla , Toijalan Yhteiskoulu Kurisjärventie 18 Akaa , 09. - 10.02.2013



10m Ilmakivääri
     Y
1. Pekka Raittinen 579
2. Antti Raittinen 575
3. Olli Ruokolainen 573 ...suorituksia yhteensä 9

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Katariina Laine 389
2. Saana Tattari 389
3. Erika Markkinen 387 ...suorituksia yhteensä 6

     N20
1. Laura Kallio 364
2. Ida Lindroos 357 ...suorituksia yhteensä 2

     N20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Niklas Mäkelä 567
2. Juho Katajamaa 564
3. Jere Salo 549 ...suorituksia yhteensä 4

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Saana Tattari 391
2. Katariina Laine 388
3. Roosa Prusila 381 ...suorituksia yhteensä 4

     Y16
1. Samuel Solanti 358
2. Lassi Kukkumäki 353
3. Lassi Rullo 292 ...suorituksia yhteensä 3

     N16
1. Outi Tuhola 341
2. Eeva Hänninen 327 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 353 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Simo Kuoppamäki 347
2. Seppo Laakso 339 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Ulf Friberg 358
2. Eero Tähkänen 357
3. Tapio Lehto 356 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Tauno Törnudd 359
2. Jussi Ruohonen 356
3. Tauno Lindström 327 ...suorituksia yhteensä 4

     Y75
1. Antti Tyrväinen 357
2. Veli-Jukka Heliövaara 353 ...suorituksia yhteensä 2

     R5SH2Y
1. Nina Berg 588 ...suorituksia yhteensä 1

     SH2R5Y60
1. Risto Vassinen 387 ...suorituksia yhteensä 1

     SH2Y75
1. Juhani Tuomola 300 ...suorituksia yhteensä 1

     14VT
1. Aki Koivu 283
2. Meri-Tuulia Leppänen 282
3. Nuutti Pieskä 281 ...suorituksia yhteensä 10

     14VT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     12VT
1. Mikko Mantere 184
2. Mia Seppälä 183
3. Yaroslav Ishanov 179 ...suorituksia yhteensä 9

     12VT joukkueet , ( yhteensä 2 )

     10IT
1. Axel Hiidenheimo 193
2. Nea Lilja 193
3. Arttu Eskola 191 ...suorituksia yhteensä 8

     10IT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     8IT
1. Janne Suoniemi 195
2. Ella Äijänaho 179
3. Henri Karlsson 177 ...suorituksia yhteensä 3

     11-14A
1. Aleksi Taimi 194
2. Olli Jokinen 186
3. Jouni Eronen 186 ...suorituksia yhteensä 6

     11-14A joukkueet , ( yhteensä 1 )


10m Ilmapistooli
     Y
1. Teemu Lahti 574
2. Arttu Niittymies 568
3. Sami Haume 567 ...suorituksia yhteensä 26

     Y joukkueet , ( yhteensä 5 )

     N
1. Mari Joensuu 362
2. Tiina Malm 354
3. Heli Tenhunen 331 ...suorituksia yhteensä 6

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y18
1. Toni Virtanen 463 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Veikko Keskinen 363
2. Niklas Lehtonen 332
3. Daniel Solanti 326 ...suorituksia yhteensä 4

     N50
1. Eeva Vilander 357
2. Tiina Malm 356
3. Kyllikki Heinä 334 ...suorituksia yhteensä 5

     Y50
1. Kari Leskinen 385
2. Veikko Alanko 378
3. Kari Vanhanen 369 ...suorituksia yhteensä 8

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 5 )

     Y60
1. Olavi Kivelä 366
2. Veijo Piironen 365
3. Pekka Varjus 359 ...suorituksia yhteensä 20

     Y70
1. Kalevi Pirskanen 361
2. Olavi Linden 361
3. Kaj Ahlers 356 ...suorituksia yhteensä 7

     Y75
1. Sakari Paasonen 365
2. Esko Marttila 348
3. Jorma Lehtinen 299 ...suorituksia yhteensä 3

     14VT
1. Aleksi Keskinen 269
2. Niko Mäkelä 261
3. Sanni Tiihonen 250 ...suorituksia yhteensä 5

     12VT
1. Mikko Mantere 172
2. Sami Kauko 165
3. Emma Keskinen 165 ...suorituksia yhteensä 7

     12VT joukkueet , ( yhteensä 1 )

     8IT
1. Eppu Nyman 155 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 12.2.2013 21:15 / DS Ranking System © 1993 - 2009.