Hämeen Aluemestaruuskilpailut 2013 (pk, lm)

Hämeen Aluemestaruuskilpailut 2013 (pk, lm) , TUA:n Ruskeenkiven Ampumarata Akaa , 31.08 - 01.09.2013



50m Kivääri makuu
     Y
1. Antti Raittinen 591
2. Teemu Lipponen 586
3. Jussi Hölli 579 ...suorituksia yhteensä 9

     Y joukkueet , ( yhteensä 3 )

     N
1. Hanna-Kaija Nieminen 590 ...suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Erika Markkinen 574
2. Roosa Kilpinen 570 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18
1. Juho Katajamaa 585
2. Niklas Mäkelä 579
3. Oula Hakaste 504 ...suorituksia yhteensä 3

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Saana Tattari 584
2. Roosa Prusila 581
3. Katariina Laine 581 ...suorituksia yhteensä 4

     Y16
1. Samuel Solanti 384
2. Jere Salo 368
3. Lassi Rullo 307 ...suorituksia yhteensä 4

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Miisa Penttilä 385 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 561
2. Leija Niiles 559 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Seppo Laakso 581
2. Juha Räsänen 580
3. Kari Helin 579 ...suorituksia yhteensä 5

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Torsti Hellman 587
2. Tapio Lehto 574
3. Ulf Friberg 552 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Osmo Arasalo 567
2. Jussi Ruohonen 561
3. Tapio Jurvanen 554 ...suorituksia yhteensä 3

     Y75
1. Ilkka Savoheimo 565 ...suorituksia yhteensä 1

     14T
1. Akseli Keskinen 290
2. Aki Koivu 286
3. Meri-Tuulia Leppänen 283 ...suorituksia yhteensä 10

     14T joukkueet , ( yhteensä 2 )

     12T
1. Kaisa Rajala 190
2. Mikko Mantere 189
3. Jani-Petteri Leppänen 188 ...suorituksia yhteensä 8

     12T joukkueet , ( yhteensä 1 )


50m Kivääri 3x40 ls
     Y
1. Antti Raittinen 1131
2. Teemu Lipponen 1103
3. Pekka Raittinen 1101 ...suorituksia yhteensä 4


50m Kivääri 3x20 ls
     Y18
1. Juho Katajamaa 554
2. Niklas Mäkelä 545 ...suorituksia yhteensä 2

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Katariina Laine 568
2. Saana Tattari 564
3. Roosa Prusila 539 ...suorituksia yhteensä 3

     Y16
1. Samuel Solanti 511 ...suorituksia yhteensä 1

     N50
1. Sirkka-Liisa Collin 536 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50
1. Seppo Laakso 521
2. Pekka Toukola 519 ...suorituksia yhteensä 2

     Y60
1. Ulf Friberg 530
2. Tapio Lehto 521 ...suorituksia yhteensä 2

     Y70
1. Jussi Ruohonen 496
2. Tauno Törnudd 488 ...suorituksia yhteensä 2


50m Liikkuva maali nj
     Y
1. Hannu Valkila 536
2. Hannu Lötjönen 534
3. Indrek Tombak 509 ...suorituksia yhteensä 4

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Daniel Solanti 357
2. Jouni Eronen 321
3. Valtteri Pönkkä 161 ...suorituksia yhteensä 3

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jarmo Pyyhtiä 370
2. Juha Hacklin 369
3. Hannu Lötjönen 346 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Hannu Valkila 338
2. Hannu Järvinen 330
3. Heikki Mäkinen 324 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Risto Suonpää 299
2. Jorma Töyrylä 263
3. Antti Wirman 257 ...suorituksia yhteensä 3

     Y75
1. Reijo Heinonen 311 ...suorituksia yhteensä 1


50m Liikkuva maali sj
     Y
1. Hannu Lötjönen 352
2. Indrek Tombak 349
3. Hannu Valkila 317 ...suorituksia yhteensä 4

     Y joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y50
1. Jarmo Pyyhtiä 367
2. Juha Hacklin 365
3. Pekka Toukola 348 ...suorituksia yhteensä 4

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Heikki Mäkinen 354
2. Hannu Valkila 346
3. Hannu Pesonen 335 ...suorituksia yhteensä 6

     Y70
1. Risto Suonpää 290
2. Jorma Töyrylä 265
3. Antti Wirman 222 ...suorituksia yhteensä 3

     Y75
1. Reijo Heinonen 308 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 17.9.2013 21:43 / DS Ranking System © 1993 - 2009.