Aluemestaruuskilpailut ilma-aseilla

Aluemestaruuskilpailut ilma-aseilla , Rajakalliontie 13 Mussalo , 08. - 09.02.2014



10m Ilmakivääri
     Y
1. Timo Puisto 589
2. Aleksi Leppä 586
3. Jouni Jokinen 583 ...suorituksia yhteensä 6

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Annika Sihvonen 383
2. Henna Kärhä 383
3. Sirkka Savukari 378 ...suorituksia yhteensä 5

     N joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y24
1. Olli Hahl 589 ...suorituksia yhteensä 1

     N24
1. Annika Sihvonen 377 ...suorituksia yhteensä 1

     Y20
1. Aleksi Leppä 584
2. Mika Varjo 565
3. Ville Vaittinen 558 ...suorituksia yhteensä 4

     N20
1. Tea Sikanen 370 ...suorituksia yhteensä 1

     Y18
1. Aatu Rahikainen 565
2. Mika Piipponen 558
3. Roope Pohjoisaho 550 ...suorituksia yhteensä 4

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Satu Korhola 383
2. Emmi Hyrkäs 379
3. Tiia Mauno 378 ...suorituksia yhteensä 4

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y16
1. Mika Varjo 375
2. Nico Liljegvist 373
3. Sami Heiskanen 369 ...suorituksia yhteensä 6

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Emmi Pekkanen 378
2. Janika Miettinen 376
3. Niina Saarinen 373 ...suorituksia yhteensä 9

     N16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N50
1. Eila Väisänen 380
2. Minna Parkko 341
3. Tiina Ylä-Outinen 328 ...suorituksia yhteensä 3

     Y50
1. Jarmo Järvelä 378
2. Jouko Valtonen 369
3. Mauri Takala 366 ...suorituksia yhteensä 10

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 4 )

     Y60
1. Mikko Mattila 373
2. Ismo Kärmeniemi 362
3. Martti Syrjäoja 335 ...suorituksia yhteensä 3

     Y70
1. Mauri Heino 365
2. Pauli Kähönen 345
3. Markku Puhakainen 319 ...suorituksia yhteensä 4


R10 Ilmakivääri B1-3

10m Ilmapistooli
     Y
1. Juha Valjus 562
2. Olli Paren 554
3. Matti Hellsten 547 ...suorituksia yhteensä 9

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N
1. Kirsti Kaaro 364
2. Sanna Ihalainen 361
3. Olga Wolkoff 359 ...suorituksia yhteensä 9

     N joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y20
1. Aleksi Bruun 537 ...suorituksia yhteensä 1

     N20
1. Mari Rautio 354 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16
1. Teemu Puuska 311 ...suorituksia yhteensä 1

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N16
1. Julia Palmgren 329
2. Enni Suutari 268 ...suorituksia yhteensä 2

     N50
1. Sirkka Savukari 333
2. Anu Heinikoski 324 ...suorituksia yhteensä 2

     Y50
1. Juha Valjus 367
2. Matti Hellsten 366
3. Veikko Anttolainen 363 ...suorituksia yhteensä 11

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 3 )

     Y60
1. Matti Rytkölä 368
2. Paavo Westman 367
3. Heino Pitkäkangas 365 ...suorituksia yhteensä 10

     Y75
1. Erkki Ström 351
2. Rauno Kiri 348
3. Esko Kainulainen 332 ...suorituksia yhteensä 4


Ilmaolympia


Updated 9.2.2014 15:19 / DS Ranking System © 1993 - 2009.