SAL:n Pohjanmaan alueen mestaruuskilpailut

SAL:n Pohjanmaan alueen mestaruuskilpailut , Alavuden Kunto-Lutra , 13. - 14.02.2016



10m Ilmakivääri
     N16
1. Laura Norolampi 380
2. Iina Vaitiniemi 379
3. Senni Lauttamus 377 ...suorituksia yhteensä 6

     M16
1. Riku Laitinen 390
2. Iiro Louko 372
3. Lasarus Hangassalo 364 ...suorituksia yhteensä 12

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N18
1. Marianne Palo 395
2. Susanna Peräaho 381
3. Sofia Mäkinen 379 ...suorituksia yhteensä 3

     N18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     M18
1. Konsta Aho 553
2. Antton Autio 541
3. Aleksi Hakala 535 ...suorituksia yhteensä 6

     Y18 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N20
1. Mira Mäkelä 394
2. Emmi Haukkala 381
3. Riina Karhu 379 ...suorituksia yhteensä 4

     N
1. Mira Mäkelä 399
2. Marianne Palo 391
3. Paula Kaksonen 387 ...suorituksia yhteensä 12

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     M
1. Riku Laitinen 581
2. Juha Virtanen 576
3. Sami Laksola 569 ...suorituksia yhteensä 13

     Y joukkueet , ( yhteensä 2 )

     N50
1. Minna Nygård 369 ...suorituksia yhteensä 1

     M50
1. Seppo Siukola 373
2. Heikki Tarkkanen 372
3. Harri Björkbacka 367 ...suorituksia yhteensä 6

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 2 )

     Y60
1. Markku Ranta-Ylitalo 374
2. Markku Niemi 370
3. Gustaf Strömbäck 365 ...suorituksia yhteensä 6

     Y75
1. Kalervo Simi 353
2. Erkki Perälä 351
3. Jaakko Huhtala 311 ...suorituksia yhteensä 3


10m Ilmapistooli
     M16
1. Ville Ketolainen 362
2. Lasarus Hangassalo 352
3. Urho Hietaniemi¨ 342 ...suorituksia yhteensä 6

     Y16 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N18
1. Taru Teikari 350
2. Jenna Niemelä 344 ...suorituksia yhteensä 2

     M18
1. Roni Rannisto 526
2. Jere Akseli 493 ...suorituksia yhteensä 2

     N20
1. Marika Röyhkiö 336
2. Noora Perälä 326 ...suorituksia yhteensä 2

     M20
1. Samuel Turigin 553
2. Juho Koivisto 549
3. Eemeli Villamo 545 ...suorituksia yhteensä 4

     Y20 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     N
1. Susanna Ahomäki 379
2. Ritva Karri 373
3. Heli Fagerström 366 ...suorituksia yhteensä 12

     N joukkueet , ( yhteensä 1 )

     M
1. Marko Talvitie 569
2. Jyrki Turja 569
3. Jarmo Salo 560 ...suorituksia yhteensä 19

     Y joukkueet , ( yhteensä 4 )

     N50
1. Helena Peltoniemi 358
2. Mirja Aho 356
3. Mirja Nevansuu 354 ...suorituksia yhteensä 6

     N50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     M50
1. Eero Laitila 372
2. Heikki Kasi 370
3. Kuisma Aho 366 ...suorituksia yhteensä 17

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 9 )

     Y60
1. Bernt Björkqvist 372
2. Keijo Haapa-aho 368
3. Esko Pylväs 360 ...suorituksia yhteensä 12

     Y70
1. Bengt Kamis 353
2. Gunnar Ahopelto 343
3. Paavo Hannula 332 ...suorituksia yhteensä 6

     Y75
1. Reijo Turpeinen 337
2. Juhani Tammela 335
3. Erkki Karri 335 ...suorituksia yhteensä 5


P1 Ilmapistooli SH1
     Y60
1. Erkki Pekkala 331 ...suorituksia yhteensä 1


R11 Ilmakivääri B4
     M
1. Mauri Rantamäki 582 ...suorituksia yhteensä 1


R11 Ilmakivääri B1-3

R3 Ilmakivääri SH1 makuu
     Y
1. Erkki Pekkala 600
2. Jarkko Mylly 596 ...suorituksia yhteensä 2


R5 Ilmakivääri SH2 makuu
     Y
1. Pasi Erkkilä 590 ...suorituksia yhteensä 1

     Y50 joukkueet , ( yhteensä 1 )

     Y60
1. Risto Murisoja 395
2. Taito Ohmero 394
3. Eija Murisoja 382 ...suorituksia yhteensä 3

     Y75
1. Urpo Kilja 396
2. Sulo Nurmenniemi 392
3. Aimo Lassila 389 ...suorituksia yhteensä 3


R4 Ilmakivääri SH2
     Y75
1. Matti Haverinen 370 ...suorituksia yhteensä 1



Updated 15/02/2016 14:46 / DS Ranking System © 1993 - 2009.